Lokal który był mieszkaniem - parter z ogródkiem Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Grodzkie, Grodzka 5B

Pokaż na mapie

nasza cena
585 000 zł

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
2014
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
11 700,00
m2
Pow. użytkowa:
50
m2
Umiejscowanie:
blok
Przeznaczenie:
usługowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2025-10-31


Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w stylu glamour – Nowy Sącz, ul. Grodzka 5B

Na sprzedaż oferuję elegancki lokal usługowy o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowszym budownictwie przy ul. Grodzkiej 5B w Nowym Sączu.
To miejsce stworzone z myślą o komforcie klientów i prestiżu działalności – idealne dla branży medycznej, kosmetycznej, beauty lub wellness.

Opis lokalu:

  • Powierzchnia użytkowa: 50 m²

  • Układ pomieszczeń:

    • 3 w pełni wyposażone gabinety (w tym jeden z łazienką)

    • pomieszczenie socjalne

    • toaleta dla klientów

    • Taras i ogródek

 

  • Lokal wykończony w stylu glamour – wysokiej jakości materiały, eleganckie oświetlenie i spójna, nowoczesna aranżacja wnętrz.

  • Obecnie prowadzona jest działalność z zakresu medycyny estetycznej, gabinetu lekarskiego i kosmetyczki – lokal gotowy do kontynuacji tego typu usług bez dodatkowych nakładów.

Status prawny i formalny:

  • Lokal pierwotnie sprzedany jako mieszkanie, jednak został formalnie przekształcony w lokal usługowy.

  • Posiada komplet odbiorów SANEPID oraz wszelkie niezbędne zgody do prowadzenia działalności medycznej.

 

Dodatkowe udogodnienia:

  • Możliwość cesji umowy najmu miejsca postojowego w garażu podziemnym.

  • Atrakcyjna lokalizacja – spokojna okolica z dobrym dojazdem, w centrum miasta.

 

Lokal idealny dla:

  • lekarzy, kosmetologów, fryzjerów, fizjoterapeutów

  • inwestorów szukających gotowego lokalu z potencjałem

  • osób planujących prowadzenie działalności usługowej na wysokim poziomie

 

Zapraszam do obejrzenia – lokal robi ogromne wrażenie na żywo!

 

Przy zakupie można przejąć umowę najmu na miejsce w garażu podziemnym - 200 zł/m-cznie

 Podana cena jest ceną Brutto sprzedawane od osoby prywatnej.

 Aktualni najemcy chcą zostać na nieruchomości więc istnieje możliwość kupienia pod inwestycję.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.
Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe, pompa ciepła,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet, telewizja kablowa,
Zabezpieczenia drzwi / okna antywłamaniowe, domofon / wideofon, monitoring / ochrona, system alarmowy, teren zamknięty,
Dodatkowe witryna, parking, klimatyzacja, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2025 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl