Lokale handlowe i biurowe

Oferujemy pomoc klientom, którzy chcą kupić lub wynająć lokale użytkowe oraz mieszkalne. Nasze usługi obejmują pierwotny, jak i wtórny rynek nieruchomości znajdujących się na terenie województwa Małopolskiego oraz Śląskiego.

Klientom oferujemy nowoczesne lokale do wynajęcia znajdujące się zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta, co pozwala na dopasowanie lokalizacji nieruchomości do wymagań klienta. Ponadto zatrudniony w ramach naszych usług agent nieruchomości pomaga klientom w znalezieniu odpowiedniego budynku oraz w sprawach związanych z procedurami dotyczącymi jego sprzedaży.

Lokalne użytkowe na sprzedaż i do wynajęcia na Śląsku oraz w Małopolsce

Przestronne i nowoczesne lub kameralne i wyróżniające się przytulnym, unikatowym charakterem. Lokale użytkowe na sprzedaż lub do wynajęcia, które prezentujemy w tej kategorii, to różnorodne nieruchomości oferowane w Małopolsce i na Śląsku. Przeznaczone są pod działalność gospodarczą i mogą stać się wymarzonym miejscem pod elegancki butik, restaurację czy też biuro. Dzięki temu, że zostały szczegółowo opisane i sfotografowane, o wiele łatwiej jest podjąć decyzję o zakupie lub wynajęciu. Ponadto przeglądanie ofert dostępnych w katalogu nieruchomości zdecydowanie ułatwia nasza intuicyjna wyszukiwarka.

Wynajmij lub kup lokal użytkowy z ELTEGRO

Bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie nasze oferty dokładnie sprawdzamy tak, aby każda transakcja była zgodna z prawem, a zdjęcie budynku było zgodne z tym jak wygląda on w rzeczywistości.

W rezultacie planując zakup dowolnego, wystawionego na naszej stronie internetowej na sprzedaż lokalu użytkowego masz pewność, że inwestycja się opłaci. Z pewnością docenisz profesjonalizm oraz kompleksowość działania naszych agentów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług ELTEGRO!

Lokale

Zawsze chętnie pomożemy ....

Kompleksowość działania to nasza dewiza! Naszym klientom zawsze służymy fachową pomocą. Nie tylko kompetentnie doradzimy jak sprzedać/kupić/wynająć nieruchomość, ale także pomożemy przy doborze odpowiedniej lokalizacji dla potencjalnej inwestycji, s...

Dowiedz się więcej

ELTEGRO.pl

Twój własny agent

Naszemu klientowi oferujemy opiekę i doradztwo profesjonalnego oraz w pełni przeszkolonego Agenta. Agent każdorazowo udzieli Państwu rzetelnej informacji na temat tego jak najkorzystniej sprzedać/kupić bądź wynająć nieruchomość. Wyróżniamy s...

Czytaj dalej

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl