Lokale handlowe i biurowe

Oferujemy pomoc klientom, którzy chcą kupić lub wynająć lokale użytkowe oraz mieszkalne. Nasze usługi obejmująpierwotny, jak i wtórny rynek nieruchomości znajdujących się na terenie województwa Małopolskiego oraz Śląskiego.

Klientom oferujemy nowoczesne lokale do wynajęcia znajdujące się zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta, co pozwala na dopasowanie lokalizacji nieruchomości do wymagań klienta. Ponadto zatrudniony w ramach naszych usług agent nieruchomości pomaga klientom w znalezieniu odpowiedniego budynku oraz w sprawach związanych z procedurami dotyczącymi jego sprzedaży.

Bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie nasze oferty dokładnie sprawdzamy tak, aby każda transakcja była zgodna z prawem, a zdjęcie budynku było zgodne z tym jak wygląda on w rzeczywistości.

Lokale

Zawsze chętnie pomożemy ....

Kompleksowość działania to nasza dewiza! Naszym klientom zawsze służymy fachową pomocą. Nie tylko kompetentnie doradzimy jak sprzedać/kupić/wynająć nieruchomość, ale także pomożemy przy doborze odpowiedniej lokalizacji dla potencjalnej inwestycji, s...

Dowiedz się więcej

ELTEGRO.pl

Twój własny agent

Naszemu klientowi oferujemy opiekę i doradztwo profesjonalnego oraz w pełni przeszkolonego Agenta. Agent każdorazowo udzieli Państwu rzetelnej informacji na temat tego jak najkorzystniej sprzedać/kupić bądź wynająć nieruchomość. Wyróżniamy s...

Czytaj dalej

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl