Nowy Lokal na Parterze Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Gorzków

nasza cena
4 800 zł /mc

Rynek:
pierwotny
Rok budowy:
2019
Stan lokalu:
do wykończenia
Cena za m2:
40,00
m2
Pow. użytkowa:
120
m2
Umiejscowanie:
blok
Przeznaczenie:
usługowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-01-13


Do kupienia nowo-wydzielony lokal z witryną o powierzchni 120 m2 w apartamentowcu na osiedlu Gorzków w Nowym Sączu.

 

W lokalu znajduje się:

  1. jedna powierzchnia z dwoma wejściami

 

Aktualnie w lokalu panuje bałagan ponieważ właściciel przeznaczył to pomieszczenie na magazyn. Wszystko zostanie uprzątnięte oraz wymalowane na biało.

Lokal położony w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji na osiedlu Gorzków - możliwość łatwego dojazdu samochodem do nieruchomości oraz przystanek autobusowy oddalony o 350 m.

Lokal w kształcie litery L, został wydzielony z większego Lokalu - wszystkie instalacje sanitarne, grzewcze oraz elektryczne zostaną doprowadzone do lokalu w cenie zakupu.

Duży osobny, ogrodzony parking przypisany do budynku pozwala na przyjazd większej ilości klientów. (około 15 miejsc parkingowych). Dostępny również parking publiczny na ulicy

 

Serdecznie zapraszam na oględziny nieruchomości.

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie eletryczne, gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Dodatkowe witryna, parking, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl