Pośrednik kredytowy


Świadczenie usług doradczych w trudnym procesie uzyskiwania wsparcia finansowego od instytucji zewnętrznej pozwala zaoszczędzić klientowi czas i ułatwić rozeznanie się w licznych i niekiedy bardzo skomplikowanych dla laika ofertach przygotowywanych przez banki. Pomocą w takiej sytuacji może być działalność pośrednika kredytowego, którego zadaniem jest przedstawianie ofert banków i możliwość podpisania z klientem wybranej przez niego propozycji. Taką działalnością zajmuje się również firma Eltegro.

Co możemy zaoferować jako pośrednik kredytowy?

Główną zaletą z punktu widzenia klienta jest fakt, że działalność pośrednika kredytowego nie wiąże się z dokonywaniem żadnych dodatkowych opłat, gdyż wynagrodzenie jest zawarte w umowie podpisywanej z instytucją finansową. Aby zapewnić różnorodność i możliwość wyboru w każdej sytuacji jesteśmy zobowiązani do przedstawienia co najmniej trzech ofert, a także jednej rekomendacji, choć staramy się dać jak największe pole manewru naszym klientom.

Inne korzyści wynikające z usług pośrednika kredytowego

Przygotowując oferty dla naszych klientów, konsultujemy z nimi wcześniej ich potrzeby i możliwości, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać propozycje, które będą możliwie najlepiej dostosowane do ich oczekiwań. Także po wyborze konkretnej opcji to po naszej stronie, pośrednika kredytowego, pozostaje dopilnowanie wypełnienia i skompletowania wszystkich niezbędnych dokumentów, które są potrzebne do uzyskania niezbędnych pieniędzy do zakupu wymarzonej nieruchomości.

Współpracujące z nami instytucje

W ramach działalności pośrednictwa kredytowego współpracujemy przede wszystkim z trzema bankami, z którymi najłatwiej przychodzą nam negocjacje dotyczące warunków udzielanej pomocy, co cenią również sami klienci. Tymi instytucjami są: PKO BP S.A., ING Bank Śląski S.A., a także Millennium Bank S.A. Nasza działalność jest zarejestrowana zgodnie z wszystkimi ustawowymi, czego dowodem jest prezentowana na stronie decyzja wydana dla naszej firmy przez Komisję Nadzoru Finansowego.

                                               decyzja KNF_1

Naszymi głównymi partnerem jest ING Bank Śląski S.A.. PKO BP S.A. oraz Millenium Bank S.A.

Wybraliśmy je ponieważ mają bardzo dobre indywidualne podejście do klienta oraz chętnie negocjują warunki umów kredytowych

millenium bank   ing pko-bank-polski-logo-2

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl