Zakład produkcyjny z 2020 roku - nowa cena Oferta:

Małopolskie, Stary Sącz, 33-340 Stary Sącz Ul. Wyszyńskiego 24

Pokaż na mapie

nasza cena
7 900 000 zł

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
2020
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
3 628,85
m2
Pow. użytkowa:
2177
m2
Umiejscowanie:
oddzielny obiekt
Przeznaczenie:
przemysłowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-10-07


Tylko w naszym biurze - Do kupienia wyjątkowa nieruchomość budynek biurowy wraz z halą produkcyjną lub magazynową o łącznej powierzchni 2177 m2 usadowiony na 0,6 ha działce.

 

Lokal położony w dzielnicy przemysłowej Starego Sącza bardzo blisko obwodnicy. Możliwość łatwego przyjęcia TIR'ów i dużych dostaw towaru dzięki bramie, która pozwala wjechać TIR'owi do hali. Parking na dużą ilość aut osobowych dla pracowników i gości.

Na działce posadowiony jest 2 kondygnacyjny budynek o konstrukcji żelbetowej o powierzchni całkowitej 842,23 m2 - parter oraz piętro oraz hala produkcyjno-magazynowa z i 3 bramami o powierzchni użytkowej 1333,84 m2. Hala z blachy ocieplona 10 cm wełną mineralną a pomiędzy znajduje się jeszcze folia, konstrukcja stalowa przęsła. Wysokość hali to 8 m do kalenicy, okna PCV oraz świetliki z plexi na hali. Konstrukcja hali pozwala zamontować lekką suwnicę do 3,5 tony.

W części biurowej znajdziemy: Reprezentacyjne gabinety, otwartą przestrzeń, zaplecze socjalne i sanitariaty na każdym piętrze, dwie łazienki na każde piętro - , cała przestrzeń socjalna zaopatrzona w szafki dla pracowników, stoły, ławki oraz zainstalowano umywalki i prysznice w dużych ilościach.

Dodatkowym atutem biura jest możliwość przyjęcia gości na noc w przestrzeni mieszkalnej.

Wisienką na torcie jest sala kinowa z zapleczem kuchennym ,która może zostać zaadoptowana na salę konferencyjną.

 

Nieruchomość ogrodzona Panelami stalowymi.

 

Ogrzewanie Gazowe.

Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, klimatyzacja, telefon, światłowód.

Nieruchomość posiada instalację do monitoringu.

Cała elektryka czyli zamki, oświetlenie, bramy wjazdowe mogą być sterowane za pomocą smartphona.

 

Cena netto.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Zabezpieczenia rolety antywłamaniowe, drzwi / okna antywłamaniowe, domofon / wideofon, monitoring / ochrona, system alarmowy, teren zamknięty,
Dodatkowe witryna, parking, klimatyzacja, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl