Nowe osiedle blisko parku Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Helena, Dunajcowa 159

Pokaż na mapie

nasza cena
508 130 zł

Pokoi: 5
Łazienek: 2
Sypialni: 4
Rynek:
pierwotny
Materiał:
pustak
Rodzaj:
bliżniak
Rok budowy:
2023
Dach:
płaski
Pokrycie dachu:
inne
Poddasze:
brak
Wykończenia:
do wykończenia
Okna:
plastikowe
Pięter:
1 piętro
Pow. użytkowa:
117,39
m2
Działka:
198
m2
Położenie:
miasto
Dojazd:
Utwardzony
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2021-07-31


BEZ PROWIZJI - Do kupienia domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 119,38 i 117,39 m2 w dzielnicy Helena.

 

Nieruchomość składa się:

  1. PARTER: Wiatrołap, Hol, , pomieszczenie gospodarcze, toaleta, duży salon z jadalnią i aneksem kuchennym, taras.
  2. I PIĘTRO: 3 pokoje sypialne z balkonem, Łazienka.

 

Marzyłeś kiedyś o tym aby mieszać w spokojnej dzielnicy, jednak na tyle blisko miasta żeby nie spóźnić się do pracy i jednocześnie kiedy z niej przyjedziesz to aby móc nacieszyć się naturą dookoła?

Wyobraź sobie że takie miejsce istnieje i to właśnie tu w Nowym Sączu a przy tym za rozsądne pieniądze.

Domy w zabudowie bliźniaczej otoczone z jednej strony lasem Chełmiec-Rdziostów ze ścieżką przyrodniczą a z drugiej strony stawami rybackimi. Osiedle oddalone tylko 6 minut drogi od centrum miasta.

Nowoczesna bryła wyróżnia się na tle przyrody oraz innych nieruchomości w sąsiedztwie.

Jeżeli chcesz przejrzeć sprawy techniczne to wszystko znajdziesz pod przyciskiem „rzuty nieruchomości” – opis materiałów z jakich dom został zrobiony, rzuty poszczególnych kondygnacji a wraz z nimi zagospodarowanie terenu.

Jeżeli nie wierzysz zdjęciom w ogłoszeniu to zapraszam na Wirtualny spacer po nieruchomości. Dostępny pod przyciskiem „WIDOK 3D”. Dostępny jest również render projektanta jak może wyglądać wykończenie nieruchomości po linkiem: Dom 117,39 m2 i Dom 119,38 m2.

Deweloper zadbał o dodatkowe udogodnienia w nieruchomości – w każdym pokoju dedykowane gniazdo USB w ścianie oraz instalacja satelitarna. Dodatkowo specjalne gniazdo na odkurzacz akumulatorowy oraz instalacja elektryczna przygotowana na zamontowanie paneli Fotowoltaicznych, co może oznaczać znacznie tańsze zużycie prądu. Światłowód doprowadzony do nieruchomości.

Jak już jesteśmy przy mediach to warto zaznaczyć że deweloper wyposaża dom w piec grzewczy DeDietrich. Ogrzewanie mieszane: kaloryfery w pokojach i salonie a w kuchni, wiatrołapie i łazienkach ogrzewanie podłogowe.

 

Zapraszam do obejrzenia na żywo.

 

Dostępne wszystkie media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja, światłowód
Domy posiadają dostęp do drogi publicznej.

 

Termin zakończenia inwestycji:

Budynek B - Wrzesień 2023 roku

Budynek A - Grudzień 2023 roku

 

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY SKARBOWEJ 2%

Deweloper wystawia fakturę VAT.

Podana cena jest ceną netto segmentu B1.

Deweloper pokrywa połowę kosztów wynagrodzenia notariusza

 

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości zanim wszystkie zostaną sprzedane!

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe, kolektory słoneczne,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl