NOWA CENA Nieruchomość pod agroturystykę Oferta:

Małopolskie, Piwniczna-Zdrój, Kosarzyska, 7

Pokaż na mapie

nasza cena
829 000 zł

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
1997
Stan lokalu:
do wykończenia
Cena za m2:
1 727,00
m2
Pow. użytkowa:
480
m2
Umiejscowanie:
oddzielny obiekt
Przeznaczenie:
usługowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2021-06-18


OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - Do kupienia duży budynek przeznaczony na gastronomię i pokoje (400m2 z piwnicami) oraz mały domek (80 m2) w stylu góralskim w Piwnicznej.

 

W skład nieruchomości wchodzi:

  • 27 arów działki na własność
  • możliwość dzierżawy dodatkowych 10 arów od gminy za niewielką kwotę 300 zł/rocznie
  • duży budynek z cegły oraz litego drewna - 400 m2 - szczegóły budynku na rzutach nieruchomości pod zdjęciami
  • mały domek całoroczny 80m2 z naturalnymi piwnicami z kamienia na sery i wina.

 

Mocie panocku dwie chołpy: Jedna wielgo, drugo mało. W ty mały mozecie siedzieć cały rok zima, lato – jak Se kupicie! Z ty wielkiej możecie zrobić motelik – karcme, co by na Wos zarabiała… i  odrobiała te Dutki co nom zapłacicie! Jak widzicie zedrzyć z Wos nie kcemy, a gratis mocie pomys na biznes! W ksiengach wiecystych corno na białym stoi ze gazdówka jest nasa – cyli moja i baby! Bez to bedziemy godać ino z Ceprami co majom Dutki, Jak nie znocie języków  to się nie frasujcie po pańsku – cyli cystom polscyznom tys godomy!

 

Pamiętasz jeszcze to uczucie kiedy nie było takiej wariówki w twoim życiu? Kiedy Czas płyną wolniej i żyło się spokojniej? A tera praca, rodzina, znajomi, hobby, Kariera. Na nic nie starcza czasu. Jest na to rozwiązanie - prezentujemy wyjątkową nieruchomość przeznaczoną pod Agroturystykę z niewielkim domem całorocznym z drewna oraz dużym budynkiem w trakcie budowy (dziennik budowy aktualny) przeznaczonym na gastronomię i pokoje gościnne.

Dom mały – całoroczny, na dole salon z otwartą kuchnią, łazienka, wiatrołap, zadaszony taras. Dwa tarasy otwarte z murowanym grilem. Na górze pokój z zadaszonym dużym balkonem i mała sypialnia.  Ogrzewanie kominkowe (nawiewy ciepłego powietrza) elektrycznie podgrzewana podłoga (kuchnia, łazienka, wiatrołap). Wykończenie w drewnie, podpiwniczony (dwie komory – spiżarniowe) Woda, kanalizacja, Internet, telefon, siła. Dom stwarza niepowtarzalny klimat górski co widać w stylistyce wykończenia. Dodatkowym atutem jest to ze z balkonu oraz przedniego tarasu można zrobić ogród zimowy.

Dom duży – budowa - istniejącego budynku. Adaptacja poddasza pod zabudowę siedmiu pokoi dwuosobowych. Na dole pięknie wykończona w drewnie w góralskim stylu sala pod regionalną knajpkę (zachowane wymagane wysokości UE) z podbudową w stanie surowym przyszłą kuchnie, biurem, pomieszczeniem  gospodarczym. Budynek w 65% podpiwniczony. Kotłownia olejowa nowa (Visman) instalacja CO częściowa. Nowy dach, pozwolenie budowlane, projekt. Położone w przepięknym Beskidzie Sądeckim (za płotem las). Do najbliższych wyciągów narciarskich ok. 3km. Posiadłość przy drodze asfaltowej z możliwością parkingu na kilkadziesiąt samochodów. Działka budowlana z możliwością zabudowy. Budynek gospodarczy z garażem, siła. Własna studnia na posesji. Posesja ogrodzona. Dodatkowo na posesji postawiono stodołę dla zwierząt.

Na nieruchomości można znaleźć dużo przyjemnych zakątków w których można spokojnie wypocząć - hamak przy schodach, leżaki przy stodole, przestrzeń między budynkami przy stoliku lub na tarasach. Do tego wspaniała i bujna roślinność cieszy oko w czasie wiosny i lata.

W okolicy sporo szlaków turystycznych np. na Eliaszówka po drugiej stronie granicy, Wielki Rogacz czy Jaworki. Dodatkowo Można bliżej podziwiać naturę w Popradzkim Parku Krajobrazowym.

 

Dodatkowym atutem nieruchomości jest to że można za niewielkie pieniądze dzierżawić dodatkowe 10 arów przy działce.

Wszystkie dokumenty dotyczące nieruchomości w pliku pod przyciskiem rzuty nieruchomości, dziennik budowy do wglądu na spotkaniu z właścicielami.

 

Wirtualny spacer możliwy do obejrzenia po kliknięciu przycisku "WIDOK 3D" pod zdjęciami.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie olejowe, kominkowe, gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, szambo, telefon, internet,
Zabezpieczenia domofon / wideofon, system alarmowy, teren zamknięty,
Dodatkowe parking, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl