Mini magazyny blisko głównej drogi Oferta:

Małopolskie, Tęgoborze

nasza cena
4 500 zł /mc

Rynek:
wtórny
Pow. użytkowa:
140
m2
Wysokość:
m
Ogrodzenie:
Nie
Pomieszczenia biurowe:
Nie
Zaplecze socjalne:
Nie
Rampa:
Nie
Winda:
Nie
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej


Do wynajęcia powierzchnia lokalowa 2 x 70 m2 w Tęgoborzy.

 

W nieruchomości znajdziemy:

KONDYGNACJA 0: lokal murowany 70 m2 z zewnętrznym wejściem oraz bramą rozładunkową oraz lokal z płyty warstwowej 70 m2. Pomieszczenie socjalne oraz WC

 

Wysokość: 6 m2

Blisko głównej drogi 75,

Plac manewrowy,

Możliwość rozładowania TIR'a

lokale wyposażono w instalacje chłodniczą.

 

Kaucja w wysokości w wysokości jednokrotności czynszu.

Media płatne osobno - prąd,

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl