Mały lokal z zapleczem na deptaku Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Stare Miasto

nasza cena
2 000 zł /mc

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
1950
Stan lokalu:
do odświeżenia
Cena za m2:
50,00
m2
Pow. użytkowa:
40
m2
Umiejscowanie:
kamienica
Przeznaczenie:
usługowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-08-01


Do wynajęcia powierzchnia lokalowa około 40 m2 na Starym Mieście

 

W lokalu znajduje się:

  • jedno duże pomieszczenie z witryną
  • toaleta
  • pomieszczenie gospodarcze

 

Potrzebujesz dużego ruchu pieszego? Masz ciekawe produkty lub usługi i chcesz mieć stałych klientów? Jeżeli tak to ten lokal na pewno spełni twoje oczekiwania. Znajduje się w ścisłym centrum Nowego Sącza i co dziennie przechodzi obok niego mnóstwo ludzi.

Duże pomieszczenie z witryną o wielości 25 m2 daje spore możliwości dostosowania pomieszczenia do swoich potrzeb, zwłaszcza że jest zbliżone do kwadratu.

Lokal posiada również toaletę, dla pracowników, pomieszczenie gospodarcze oraz osobą umywalkę potrzebną do odbiorów SANEPID.

Jeżeli zdjęcia to za mało to Spacer Wirtualny jest dostępny pod przyciskiem "Widok 3D"

 

Kaucja w wysokości w wysokości dwukrotności czynszu.

Media płatne osobno - rozliczane wg liczników.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media prąd, kanalizacja, gaz, internet,
Dodatkowe witryna, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl