M5 z widokami na Barskim Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Barskie, Hubala 6 m 16

nasza cena
429 000 zł

Pokoi: 4
Łazienek: 1
Sypialni: 3
Piętro: 7
Materiał:
wielka płyta
Rodzaj:
blok
Wykończenia:
do zamieszkania
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
5 922,14
m2
Pow. użytkowa:
72,44
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej


Tylko u nas - Na sprzedaż Apartament M5 o powierzchni użytkowej 72,5 m2 na osiedlu Barskim z Klimatyzacją.

 

W mieszkaniu znajdują się:

  1. Osobny Salon z wyjściem na balkon
  2. osobna Kuchnia
  3. łazienka z prysznicem
  4. 3 pokoje sypialne (w tym główna sypialnia przy salonie)
  5. piwnica - około 5 m2

 

Mieszkanie położone w Środku osiedla Barskie na siódmym piętrze z balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji miasta - 400 m2 od przystanku autobusowego, 300 m od dużego sklepu dyskontowego, ok. 500 m od szkoły podstawowej oraz 150 m od placu zabaw. Lokalizacja charakteryzuje się zaciszem i spokojem w bardzo bliskiej odległości od miasta. Dzięki takiej lokalizacji można załatwić wszystkie sprawy nie ruszając auta z parkingu.

Mieszkanie usytuowane wschód-zachód czyli najbardziej optymalnie. Po stronie wschodniej znajduje się jeden mały pokój sypialny oraz kuchnia, dzięki temu rano zawsze będzie światło w kuchni przy przygotowywaniu śniadania. Po stronie zachodniej mieszczą się: główna sypialnia przy salonie, salon z balkonem - przy wieszaniu prania jest duża szansa na to aby po pracy zdjąć suche pranie z balkonu oraz jeszcze jeden większy pokój przy łazience.

Na wprost wejścia znajduje się mała łazienka z prysznicem.

Mieszkanie posiada również piwnicę o wielkości około 5 m2.

 

Czynsz do wspólnoty to tylko ... zł/miesięcznie z ogrzewaniem bez zameldowanych osób.

Ogrzewanie z MPEC.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie miejskie, gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl