Lokal z dużą salą Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Kaduk

nasza cena
4 990 zł /mc

Rynek:
wtórny
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
20,79
m2
Pow. użytkowa:
240
m2
Umiejscowanie:
oddzielny obiekt
Przeznaczenie:
usługowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-09-05


Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni 240 M2 na osiedlu Kaduk w Nowym Sączu.

 

W nieruchomości znajduje się

KONDYGNACJA 1: klatka sodowa ze schowkiem, recepcja, szatnia, mała sala lub gabinet oraz duża sala (wymiary 9,5 m x 16 m)

 

Lokal na I piętrze podzielony jest na dwie części w pierwszej znajduje się recepcja, szatnia, kącik socjalny a w drugiej części znajdują się toalety oraz główna wielka sala. Nadaje się na prowadzenie zajęć grupowych - typu fitness, taniec, karate lub do organizacji szkoleń dla personelu.

Za lustrami są okna więc jeżeli działalność wymaga doświetlenia to można zdemontować stelaż z lustrami i uzyskać dodatkowe światło.

Praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń pozwala oddzielić strefę socjalną od głównej sali.

Parking na około 8 - 10 samochodów

 

Media rozliczane według liczników

Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, internet,
Zabezpieczenia drzwi / okna antywłamaniowe, monitoring / ochrona,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl