Lokal w Kamienicy z witryną Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Grodzkie

nasza cena
275 500 zł

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
1900
Stan lokalu:
do remontu
Cena za m2:
6 266,00
m2
Pow. użytkowa:
55
m2
Umiejscowanie:
kamienica
Przeznaczenie:
usługowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2021-12-21


Do kupienia lokale od 54 m2 do 150 m2 w Kamienicy na osiedlu Grodzkim w Nowym Sączu.

 

W Budynku znajdują się:

  1. 2 lokale usługowe na sprzedaż (jeden z witryną), pomieszczenie gospodarcze, łazienka. (dostępna jest również piwnica do kupienia)

 

Tak wiem o tym że w środku wygląda tragicznie. Oglądasz to ogłoszenie i pewnie właśnie tak myślisz ale jestem ciekawy jaki biznes prowadzisz lub co chciałbyś sprzedawać? czy jest to handel a może świadczysz jakieś usługi wymagające dużego ruchu pieszego lub samochodowego? A może jeszcze coś innego, jeżeli jednak potrzebujesz być widoczny lub mieć dużo światła dziennego to ten lokal jest właśnie dla Ciebie.

Lokal podzielony na dwa mniejsze (cena dotyczy 90 m2 od frontu) - znajdziemy tu wejścia od frontu, od boku jak i od tyłu budynku. Dostępna jest również piwnica do kupienia (cena do ustalenia z właścicielem).

Wysokie sklepienia nadają prestiżu nieruchomości oraz dodatkowe możliwości adaptacyjne zagospodarowania lokalu.

W przypadku zakupu właściciel pokrywa koszty remontu elewacji jak i wymiany stolarki okiennej na całym parterze.

Dostęp do pomieszczeń sanitarnych z całego parteru.

 

Serdecznie zapraszam na oględziny nieruchomości.

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Dodatkowe witryna, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl