Lokal pod produkcję lub biuro i magazyny Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Kaduk

Pokaż na mapie

nasza cena
12 000 zł /mc

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
2000
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
20,00
m2
Pow. użytkowa:
600
m2
Umiejscowanie:
oddzielny obiekt
Przeznaczenie:
przemysłowy
Wysokość:
155m
Przeznaczenie:
magazynowe, produkcyjne,
Konstrukcja:
murowana
Parking:
asfaltowy
Posadzka:
pylna
Ogrodzenie:
Tak
Pomieszczenia biurowe:
Tak
Zaplecze socjalne:
Tak
Rampa:
Tak
Winda:
Nie
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej


Tylko w naszym biurze - Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość halą produkcyjną lub magazynową o łącznej powierzchni 1135 m2 (500 m2 już wynajęte) usadowiony na 0,5 ha działce. 

 

Lokal położony w dzielnicy przemysłowej w Nowym Sączu. Możliwość łatwego przyjęcia TIR'ów i dużych dostaw towaru dzięki rampie lub dużej ilości samochodów na raz ze względu na duży plac blisko zjazdu.

Na podłodze wylana wylewka przemysłowa odporna na nadmierne obciążenia.

Wysokość hali do belki to 4 m a do kalenicy to 5,85 m.

Można wydzielić mniejsze powierzchnie hali według potrzeb.

Dostępne powierzchnie biurowe, szatnia oraz sanitariaty przy hali: nawet 300 m2 (pomieszczenia klimatyzowane). Cena to 35 zł za m2. Można wydzielić mniejsze powierzchnie według potrzeb.

 

Na działce posadowiony jest 2 kondygnacyjny budynek murowany o powierzchni całkowitej 1094 m2 - parter oraz piętro oraz hala produkcyjno-magazynowa z rampą i dwoma bramami o powierzchni użytkowej 1176 m2.

Budynek Ocieplony 10 cm styropianem, stropy żel-bet. Wysokość pomieszczeń biurowych 3 m, wysokość hali to 5,85 m do kalenicy, okna PCV w pomieszczeniu biurowym na hali świetliki z plexi.

Zaplecze socjalne i sanitariaty na każdym piętrze, dwie łazienki na każde piętro - wyremontowane w 2019r., cała przestrzeń socjalna zaopatrzona w szafki dla pracowników, stoły, ławki oraz zainstalowano umywalki i prysznice w dużych ilościach.

 

Ogrzewanie Gazowy i/lub węglowe.

Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, klimatyzacja, telefon, internet.

Nieruchomość posiada instalację do monitoringu pod którą można podłączyć kamery oraz jest ogrodzona panelami stalowymi.

 

Dostępny duży parking parking.

Podano cenę netto.

 

Kaucja w wysokości dwukrotności czynszu.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Zabezpieczenia drzwi / okna antywłamaniowe, domofon / wideofon, monitoring / ochrona, system alarmowy, teren zamknięty,
Dodatkowe witryna, parking, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl