Duży lokal pod usługi medyczne w centrum Oferta:

Małopolskie, Krynica Zdrój

Pokaż na mapie

nasza cena
4 800 000 zł

Rynek:
pierwotny
Rok budowy:
2018
Stan lokalu:
do wykończenia
Cena za m2:
4 800,00
m2
Pow. użytkowa:
1000
m2
Umiejscowanie:
inne
Przeznaczenie:
usługowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2019-12-04


Wśród ofert o charakterze usługowym, z pewnością interesującą propozycją będzie z obiekt o powierzchni 1000 m2 w samym centrum uzdrowiskowej miejscowości Krynica-Zdrój, który posiada 4 przestronne kondygnacje, a jego infrastruktura została przeznaczona przede wszystkim na lokal pod usługi medyczne.

Rozkład kondygnacji

Budynek przeznaczony pod lokal medyczny posiada 4 kondygnacje – od poziomu –1 do 2 piętra. Szczegółowy rozkład nieruchomości prezentuje się następująco:

- kondygnacja -1: Garaż podziemny - 12 stanowisk (w tym jedno dostosowane dla osób niepełnosprawnych), schody, winda, miejsce na odpady.

- kondygnacja 0: 10 gabinetów lekarskich, recepcja, wiatrołap, pomieszczenie dla ochrony, 2 poczekalnie, pomieszczenia gospodarcze, WC dla pacjentów, WC dla personelu, winda.

- kondygnacja 1: 12 gabinetów lekarskich, recepcja, komunikacja, pomieszczenia gospodarcze, WC dla pacjentów, WC dla personelu, winda.

- kondygnacja 2: Gabinet lekarza dyżurnego, gabinet oddziałowej, pomieszczenia socjalne, duża sala, pomieszczenia magazynowe, winda.

Prezentujemy także szczegółowe dane w zakresie wysokości kondygnacji na poszczególnych piętrach, która wynosi odpowiednio: -1: 320 cm; 0 oraz 1: 335 cm (w świetle); 2: 365 cm (w świetle).

Szczegółowe informacje

Jest on położony przy głównej drodze Krynicy-Zdroju, co daje duże możliwości usługowe oraz bardzo dobrą komunikację zarówno pod względem dojazdu samochodem, jak i skorzystania z transportu publicznego. Korzystne połączenie jest istotną korzyścią pod względem dojazdu dla osób w różnym stanie zdrowia, gdyż można go przeznaczyć przede wszystkim na przychodnię lub prywatne gabinety medyczne.

Miasto to zyskało przez lata sporą renomę w zakresie dbałości o zdrowie, posiadając na swoim terenie znany ośrodek sanatoryjny z wodami zdrojowymi, którego tradycja sięga w tym miejscu końcówki XVIII wieku i trwa do dzisiaj.

Lokal pod usługi medyczne jest niemal nowy, gdyż powstał w 2018 roku, i pochodzi z rynku pierwotnego, a nowy właściciel będzie mógł wykończyć wnętrza według własnej koncepcji. Pełna cena za zakup budynku wynosi 4 800 000 złotych, jednak możliwa jest negocjacja zaproponowanej wartości nieruchomości w indywidualnym zakresie. Obiekt posiada wszelkie niezbędne wyposażenie, w tym doprowadzone media, do prowadzenia lokalu usługowego oraz wiele udogodnień, również dla osób niepełnosprawnych.

Gabinety i poszczególne pomieszczenia w większości oddzielone są ścianami G-K, co umożliwia ich demontaż lub możliwość przeprojektowania rozkładu według potrzeb. Dzięki temu inwestor może w komfortowy, szybki sposób zaadoptować dostępną przestrzeń.

Kondygnacje lokalu pod usługi medyczne wyposażone zostały w instalacje: hydrantową, wentylacji mechanicznej, wod.kan, elektryczną, windową, p.poż. Zastosowane zostało również w obiekcie ogrzewanie gazowe. Do obiektu doprowadzone zostały również wszystkie niezbędne do prowadzenia działalności usługowej media, w tym prąd, kanalizacja czy woda, ale także internet, telefon i gaz.

Toalety oraz hol na wszystkich kondygnacjach wykończone zostały płytkami ceramicznymi, zaś umieszczona w obiekcie winda przystosowana została do wymogów usług medycznych.

Na terenie budynku zostały zastosowane zaawansowane zabezpieczenia, chroniące właścicieli oraz użytkowników obiektu przed ingerencją włamywaczy oraz innych osób bez uprawnień. Należą do nich przede wszystkim drzwi oraz okna antywłamaniowe czy zamontowany system alarmowy. Ponadto budynek oraz przestrzeń wokół niego jest zabezpieczona instalacją monitoringu.

Dokumentacja techniczna lokalu pod usługi medyczne została dołączona do rzutów nieruchomości - dostępna jest do pobrania na stronie internetowej w dedykowanej zakładce. Dotyczy ona zarówno ogólnych informacji dotyczących poszczególnych pomieszczeń, jak i konkretnych kondygnacji. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości. Zapraszamy również do zapoznania się z przygotowanymi zdjęciami, prezentującymi przede wszystkim wnętrze budynku, w tym pomieszczenia sanitarne, a także jego fasadę. 

 

CENA DO INDYWIDUALNEJ NEGOCJACJI.

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Zabezpieczenia drzwi / okna antywłamaniowe, domofon / wideofon, monitoring / ochrona, system alarmowy,
Dodatkowe parking, winda, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl