Domki nad Jeziorem - Bartkowa Oferta:

Małopolskie, Bartkowa-Posadowa, Bartkowa-Posadowa 189

Pokaż na mapie

nasza cena
544 000 zł

Pokoi: 4
Łazienek: 2
Sypialni: 3
Garaży: 1
Rynek:
pierwotny
Materiał:
drewno
Rodzaj:
dom wolnostojący
Rok budowy:
2022
Dach:
skośny
Pokrycie dachu:
blacha
Poddasze:
użytkowe
Wykończenia:
do wykończenia
Okna:
plastikowe
Pięter:
1 piętro
Pow. użytkowa:
62
m2
Działka:
240
m2
Położenie:
wieś
Dojazd:
Asfaltowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-10-31


Do kupienia całoroczne domki nad jeziorem Rożnowskim w miejscowości Bartkowa-Posadowa.

 

W skład domu wchodzi:

  • PARTER: łazienka, salon, kuchnia w aneksie, ogród, taras
  • I PIĘTRO: 3 lub 2 sypialnie, hol, łazienka.

 

 

Zapraszam do zapoznania się z nową, atrakcyjną inwestycją nad Jeziorem Rożnowskim.

Nasza inwestycja dotyczy realizacji budynków całorocznych w technologii szkieletowej o powierzchni użytkowej 62 m2 z tarasem i miejscem parkingowym.

Projekt Apartaments & Houses wiąże się z wykonaniem domów ekologicznych, wybudowanych według standardu WT 2021, charakteryzującej się dużą energooszczędnością. Zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania dotyczące ogrzewania - maty grzewcze z możliwością zintegrowania z dachem paneli fotowoltaicznych.
Atutem naszych domów jest ich usytuowanie na ogrodzonej działce.

Do opcji dodatkowych zalicza się wykonanie wiaty na samochód lub wykonanie klimatyzacji.
Istnieje możliwość uzgodnienia na wczesnym etapie budowy wykończenia do stanu apartamentowego.

Domki położone są w miejscowości Bartkowa-Posadowa, która bezpośrednio przylega do wybrzeża Jeziora Rożnowskiego.

Bartkowa położona w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora latem zapełnia się wczasowiczami. Tu obok miejscowości Gródek nad Dunajcem, znajdują się największe ośrodki wczasowe.

Jest to miejscowość typowo letniskowa, leżąca nad niewielką, spokojną zatoką Jeziora Rożnowskiego z plażą (ekspozycja południowa) i łagodnym zejściem do linii brzegowej jeziora. Z uwagi na łagodne zejście do wody, stopniowe obniżanie się dna jeziora istnieją tu doskonałe warunki do kąpieli, do wędkarstwa oraz uprawiania sportów wodnych. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze turystyczno-gastronomicznej można w pełni cieszyć się wakacjami. Dodatkowym atutem jest istniejąca przystań dla łodzi i jachtów, gdzie można zacumować swoje ukochane cudo a jakby tego było mało jest tam również slip do wodowania, więc można przywieźć łódkę w sezonie a po jego zakończeniu zabrać ją do bezpiecznego garażu.

Okoliczne lasy obfitują w jagody, grzyby oraz ciekawe trasy spacerowe oraz rowerowe. Tu też krzyżują się szlaki turystyczne: niebieski, czerwony i żółty prowadzące przez Pogórze Rożnowskie. Szlakiem niebieskim można dotrzeć przez Zbęk, Przydonicę, Bukowiec w którym znajduje się rezerwat ”Diabla dziura” z ostoją nietoperzy, aż do Ciężkowic i słynnego Skamieniałego Miasta, lub idąc w odwrotnym kierunku dotrzeć możemy nad rożnowską zaporę. Szlak czerwony prowadzi przez Bartkową, Gródek nad Dunajcem, Kobylnicę (582 m n.p.m.), Jelną, Klimkówkę aż do Nowy Sącza. Przy dobrej pogodzie wędrując szlakiem możemy podziwiać panoramę Tatr, taflę Jeziora Rożnowskiego czy też okoliczne wzgórza. Szlakiem żółtym w ciągu 3,35 godz. pokonując wzniesienia: Majdan, Ostryż dotrzemy do Jamnej słynącej z Sanktuarium Matki Boskiej Niezawodnej Nadziei i akademickiej bacówki.

Warto tu również wspomnieć o planowanej rozbudowie trasy rowerowej wokół Jeziora Rożnowskiego, „VeloDunajec” - wspólny odcinek tras wzdłuż Jeziora Rożnowskiego oraz Jeziora Czchowskiego. Planowane jest ukończenie trasy na rok 2027. Szczegóły można zobaczyć pod linkiem: VeloDunajec

Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest inwestycja w trakcie realizacji – „Zagospodarowanie otoczenia Jeziora Rożnowskiego na obszarze gminy Gródek nad Dunajcem - Teren lokalizacji: m. Bartkowa – Posadowa”. Jest to duży projekt zagospodarowania terenów w Bartkowej-Posadowej, gdzie zaplanowano wybudowanie mini basenów, , tężni solankowej, strefy gastronomicznej, strefy wypoczynkowej, placu zabaw, siłowni pod chmurką, szatni oraz sceny do występów artystycznych. Wszystko to, aby mieszkańcy mogli miło oraz aktywnie spędzać czas nad jeziorem - link do aktualności w sprawie tej inwestycji znajduje się tu: Zagospodarowanie Bartkowa-Posadowa.

Jeżeli ktoś preferuje podróżowanie prywatnym samolotem lub helikopterem to lotnisko jest oddalone tylko o 17 km od inwestycji. Do największego miasta w regionie, słynącego między innymi z przepysznych lodów, odległość wynosi zaledwie 20 km (Nowy Sącz). Jeżeli poszukujesz swojego miejsca do wypoczynku i rekreacji, to jest również oferta skierowana do Ciebie.

 

Dostępne media: prąd, woda miejska, kanalizacja, światłowód.
Domy posiadają dostęp do drogi publicznej.

 

Szczegóły możecie również znaleźć na stronach: www.apartamentshouses.pl lub www.konceptum.com.pl

 

Gorąco zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

 

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY SKARBOWEJ 2%

Deweloper wystawia fakturę VAT 8%

Podana cena jest ceną Brutto.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Media woda, prąd, kanalizacja, telefon, internet,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl