Cały budynek do wynajęcia - 3 kondygnacje i Hala produkcyjno-magazynowa Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Nawojowska

nasza cena
21 000 zł /mc

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
2022
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
42,00
m2
Pow. użytkowa:
1551
m2
Umiejscowanie:
oddzielny obiekt
Przeznaczenie:
biurowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-09-01


Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość - cały budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1551 m2 oraz hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 860 m2

 

W budynku znajduje się:

  1. PARTER:LOKAL 1 (poziom+/-=0,00) pow. 210,63m2, LOKAL 2 (poziom +0,39) pow. 153,00m2, LOKAL 3 (poziom/-=0,00) pow. 48,16m2, KOMUNIKACJA pow. 60m2.
  2. I PIĘTRO: otwarta przestrzeń 560,58 m2 - możliwość podzielenia na mniejsze pomieszczenia.
  3. II PIĘTRO: otwarta przestrzeń 560,58 m2 - możliwość podzielenia na mniejsze pomieszczenia.

 

Siedzisz przed komputerem albo telefonem i Szukasz dużej powierzchni w Nowym Sączu? Czy Chcesz wynająć pomieszczenia biurowe i produkcyjno magazynowe w dobrze skomunikowanym miejscu? A może szukasz nieruchomości gdzie potrzebujesz parkingu lub placu? Jeżeli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z powyższych pytań to bardzo zainteresuje Cię propozycja tej nieruchomości.

Lokal położony przy ulicy z bardzo dobrą komunikacją na ulicę Nawojowską oraz Węgierską.

Lokal posiada sporo możliwości adaptacyjnych pod każdą działalność gospodarczą związaną z usługami lub produkcją. Budynek nadaje się również na główną siedzibę firmy.

Lokal posiada windę przy jednym z głównych wejść do budynku. Dodatkowo zamontowano 2 pary drzwi do lokalu na parterze aby usprawnić ruch w budynku.

Przy budynku znajduje się hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni około 860 m2.

Właściciel jest chętny na dostosowanie budynku do konkretnych potrzeb klienta. W przypadku dostosowania lokalu do potrzeb klienta cena może się zmienić w zależności od potrzeb.

 

Media płatne osobno.

Cena dotyczy całej powierzchni piętra.

Do podanej ceny trzeba doliczyć podatek VAT 23%

 

Zachęcam do obejrzenia na żywo.

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

 

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, telefon, internet, telewizja kablowa,
Zabezpieczenia drzwi / okna antywłamaniowe, domofon / wideofon, system alarmowy, teren zamknięty,
Dodatkowe witryna, parking, winda, klimatyzacja, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl