Nietuzinkowy dom do wynajęcia Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Przetakówka, Nad Łubinką

Pokaż na mapie

nasza cena
2 000 zł /mc

Pokoi: 2
Łazienek: 1
Sypialni: 2
Garaży: 2
Rynek:
wtórny
Materiał:
pustak
Rodzaj:
dom wolnostojący
Dach:
skośny
Pokrycie dachu:
blacha
Poddasze:
użytkowe
Wykończenia:
do zamieszkania
Okna:
plastikowe
Pięter:
1 piętro
Pow. użytkowa:
55
m2
Działka:
517
m2
Położenie:
miasto
Dojazd:
Asfaltowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-11-09


Oferta na wyłączność - tylko u nas: Do wynajęcia dom wolnostojący o nietuzinkowej powierzchni użytkowej 55 m2 z garażem oraz dużym podjazdem w dzielnicy Przetakówka.

 

W skład domu wchodzi:

  • PARTER: Wiatrołap, łazienka, kuchnia, ogród, osobny garaż oraz podjazd na dwa auta.
  • PIĘTRO I: 2 pokoje sypialne, salon przy schodach.

 

Wchodząc do domu widzimy wiatrołap wraz z ze schodami na górę, zaraz za wiatrołapem znajduje się przejście do łazienki oraz osobnej kuchni.

Łazienka z oknem (niewątpliwy atut) wyposażona jest w wannę oraz jedną umywalkę. Przechodząc dalej wejdziemy do kuchni gdzie znajduje się Kuchenka gazowa, zlewozmywak dwukomorowy, niewielka lodówka oraz meble kuchenne ze stołem i ławami.

Na górze znajdziemy przytulnie urządzony salonik z sofą komodami oraz telewizorem oraz 2 pokoje: jeden przejściowy z dwoma fotelami oraz stolikiem a drugi wyposażony w narożnik z funkcją spania.

Największym atutem tej nieruchomości jest wiata ogrodowa z kompletem wypoczynkowym gdzie można rozkoszować się świeżym powietrzem.

 

Media płatne osobno.

Wymagana Kaucja w wysokości dwukrotności czynszu.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl