Mieszkanie na poddaszu na starym mieście Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Stare Miasto, Wałowa 2

Pokaż na mapie

nasza cena
299 000 zł

Pokoi: 2
Łazienek: 1
Sypialni: 1
Piętro: 3
Materiał:
cegła
Rodzaj:
kamienica
Rok budowy:
1905
Wykończenia:
do remontu
Okna:
drewniane
Cena za m2:
5 000,00
m2
Pow. użytkowa:
59,80
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2023-10-20


Na sprzedaż urządzone ekskluzywne mieszkanie M2 na III piętrze o powierzchni użytkowej ok. 60 m2 obok rynku.

 

W mieszkaniu znajdują się:

  1. sypialnia z balkonem,
  2. łazienka z prysznicem i hydromasażem
  3. osobna kuchnia
  4. salon przejściowy
  5. pomieszczenie gospodarcze

 

Mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w Nowym Sączu, czyli nad koktailbarem na Ul. Wałowej 2. Jeżeli szukasz mieszkania z historią oraz lubisz tętniący życiem deptak i koncerty uliczne, to doskonale się tu odnajdziesz.

Wchodząc do kamienicy już na klatce schodowej czuć klimat tamtych lat a zwłaszcza wychodząc po schodach. Do mieszkania wchodzi się bezpośrednio z klatki schodowej. Wysokie sufity dają duże poczucie przestrzeni oraz pozwalają na dodatkową zabudowę w postaci antresol w mieszkaniu.

Otwierając drzwi ukazuje się hol gdzie swobodnie można odwiesić wierzchnie ubrania oraz przemieszczać się do pozostałej części mieszkania. Po lewej stronie znajduje się osobna kuchnia oraz pokoik gospodarczy, po prawej stronie zaś znajdziemy dalszą część holu, łazienkę, pokój przejściowy oraz sypialnię z balkonem.

 

Mieszkanie może być sprzedawane wraz z piwnicą (za dodatkową opłatą)

 

Zapraszamy do oględzin zanim zniknie z ryku.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.
Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl