M4 z pożliwością przeróbki na M5 na Lwowskiej Oferta: 6/15029/OMS

Małopolskie, Nowy Sącz, Gołąbkowice, Lwowska 110/37

Pokaż na mapie

nasza cena
385 000 zł

Pokoi: 3
Łazienek: 1
Sypialni: 3
Piętro: 3
Materiał:
wielka płyta
Rodzaj:
blok
Wykończenia:
do remontu
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
5 310,00
m2
Pow. użytkowa:
72,5
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2023-10-04


Tylko u nas - Na sprzedaż Apartament M4 z możliwością przerobienia na M5 o powierzchni użytkowej 72 m2 na osiedlu Gołąbkowice - pełna własność.
 
W mieszkaniu znajdują się:

  • Osobny Salon z wyjściem na balkon
  • osobna Kuchnia
  • łazienka z wanną
  • Osobne WC
  • 2 pokoje (były 3 jednak właściciel zrobił większa kuchnię
  • piwnica (nie wliczona w metraż)

Mieszkanie położone w trzeciej linii zabudowy Ul. Lwowskiej na III piętrze z balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji miasta - 200 m2 od przystanku autobusowego, 250 m od dużego sklepu dyskontowego, ok. 350 m od liceum i szkoły podstawowej oraz 220 m od placu zabaw. Lokalizacja charakteryzuje się zaciszem i spokojem w bardzo bliskiej odległości od miasta. Dzięki takiej lokalizacji można załatwić wszystkie sprawy nie ruszając auta z parkingu.

Mieszkanie usytuowane wschód-zachód czyli najbardziej optymalnie. Po stronie wschodniej znajduje się jeden pokój sypialny oraz kuchnia, dzięki temu rano zawsze będzie światło w kuchni przy przygotowywaniu śniadania. Po stronie zachodniej mieszczą się dwa pokoje sypialne i salon z balkonem - przy wieszaniu prania jest duża szansa na to aby po pracy zdjąć suche pranie z balkonu.
Na wprost wejścia znajduje się mała łazienka z wanną oraz osobne WC.
Mieszkanie posiada również piwnicę.

Czynsz do wspólnoty to tylko 399 zł/miesięcznie (bez zameldowanych osób).
Ogrzewanie z MPEC.
 
Biuro Nieruchomości
Eltegro Kamil Wachelka
 
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.
Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie miejskie,
Media woda, prąd, kanalizacja, telefon, internet, telewizja kablowa,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl