M4 na Dąbrówce z męską jaskinią Oferta: 5/15029/OMS

Małopolskie, Nowy Sącz, Dąbrówki, Piękna 1A/6

Pokaż na mapie

nasza cena
425 000 zł

Pokoi: 4
Łazienek: 1
Sypialni: 3
Garaży: 1
Piętro: Parter
Materiał:
pustak
Rodzaj:
blok
Rok budowy:
2002
Wykończenia:
do zamieszkania
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
7 203,39
m2
Pow. użytkowa:
59
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2023-09-14


Tylko u nas - Na sprzedaż Apartament M4 o powierzchni użytkowej 59 m2 (plus 23 m2 piwnicy) na osiedlu Dąbrówka z wysokimi sufitami.

W mieszkaniu znajdują się:

  • Duży Salon z aneksem kuchennym i jadalnią
  • łazienka z prysznicem
  • 3 pokoje sypialne
  • Duża piwnica - 23 m2 - w której każdy facet chce się schować ;)

Marzyłeś kiedyś o jaskini faceta, gdzie można przyjść i rozkoszować się samymi przyjemnościami? W tym mieszkaniu znajdziesz taką. Jest tu piwnica o powierzchni 23 m2 i jak widać mieści aż dwie kanapy, stół telewizor i dodatkowo za kotarami jest miejsce na pozostałe rzeczy oraz na pralnię. Wyobraź sobie że oglądacie mecz z kolegami i możecie kibicować do woli bo i tak nikt was nie usłyszy. Spotkania towarzyskie nabierają zupełnie innego znaczenia.
Do tej wspaniałej piwnicy jest również mieszkanie ;) położone przy Ul. Pięknej na wysokim parterze. Mieszkanie znajduje się w modnej dzielnicy Dąbrówka - 350 m do przystanku autobusowego, 500 m od dużego sklepu dyskontowego, ok. 350 m do liceum, 500 m do szkoły podstawowej oraz 900 m od placu zabaw. Lokalizacja charakteryzuje się zaciszem i spokojem w bardzo bliskiej odległości od miasta.


Mieszkanie usytuowane południe-zachód-północ. Po stronie południowej znajduje się jeden pokój sypialny, salon oraz kuchnia, dzięki temu rano zawsze będzie światło w kuchni przy przygotowywaniu śniadania. Po stronie północnej mieszczą się dwa pokoje sypialne.
Na wprost wejścia znajduje się mała łazienka z prysznicem.

Czynsz do wspólnoty (razem z ogrzewaniem): 920 zł na 6 osób


Zapraszam do obejrzenia zanim zniknie z rynku!

Biuro Nieruchomości
Eltegro Kamil Wachelka

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4) innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.
Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie miejskie,
Media woda, prąd, kanalizacja, telefon, internet, telewizja kablowa,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl