M3 w Kamienicy do Remontu Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Sikorskiego 8

Pokaż na mapie

nasza cena
299 000 zł

Pokoi: 2
Łazienek: 1
Sypialni: 2
Piętro: 1
Materiał:
cegła
Rodzaj:
kamienica
Wykończenia:
do remontu
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
3 911,00
m2
Pow. użytkowa:
76,44
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2023-07-05


Tylko u nas - Na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 76,44 m2 (57,28 m2 mieszkalnej) w centrum Nowego Sącza na Ul. Sikorskiego 8 - pełna własność.

 

W mieszkaniu znajdują się:

  1. Osobny Salon z wyjściem na balkon
  2. osobna Kuchnia
  3. łazienka
  4. Pokój sypialny
  5. piwnica
  6. Strych
  7. Pomieszczenie gospodarcze na podwórku

 

Mieszkanie położone na Ul. Sikorskiego na pierwszym piętrze. Praktycznie przy Lwowskiej - czyli samo centrum Nowego Sącza. Wszędzie blisko. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji miasta - 250 m2 od przystanku autobusowego, 200 m od żabki, ok. 275m od szkoły podstawowej oraz 250 m od placu zabaw. Lokalizacja charakteryzuje się zaciszem i spokojem w bardzo bliskiej odległości od miasta. Dzięki takiej lokalizacji można załatwić wszystkie sprawy nie ruszając auta z parkingu.

Okna na Zachód oraz jedno na podwórko. Wchodząc do mieszkania widnieje pomieszczenie z kuchnią oraz osobna łazienka. Salon jest pokojem przejściowym do drugiego pokoju sypialnego.

Parkiet położony na podłodze oraz dwa piece kaflowe.

Mieszkanie wymaga generalnego remontu.

Jako pomieszczenia dodatkowe wliczana jest piwnica, strych oraz schowek na podwórku - powierzchnia niemieszkalna.

 

Zapraszamy do zakupów zanim ktoś inny będzie pierwszy!

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie piec kaflowy,
Media woda, prąd, kanalizacja, telefon, internet, telewizja kablowa,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl