M2 na starym mieście Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Stare Miasto, Wałowa 2

nasza cena
301 000 zł

Pokoi: 2
Łazienek: 1
Sypialni: 1
Piętro: 1
Materiał:
cegła
Rodzaj:
kamienica
Rok budowy:
1905
Wykończenia:
do remontu
Okna:
drewniane
Cena za m2:
7 000,00
m2
Pow. użytkowa:
43
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2023-10-20


Na sprzedaż mieszkanie M2 o powierzchni użytkowej 43 m2 niedaleko Rynku.

 

W mieszkaniu znajdują się:

  1. dwa otwarte pomieszczenia,
  2. łazienka

 

Mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w Nowym Sączu, czyli nad koktailbarem na Ul. Wałowej 2. Jeżeli szukasz mieszkania z historią oraz lubisz tętniący życiem deptak i koncerty uliczne, to doskonale się tu odnajdziesz.

Wchodząc do kamienicy już na klatce schodowej czuć klimat tamtych lat a zwłaszcza wychodząc po schodach. Do mieszkania można się dostać za pomocą zewnętrznego balkonu umieszczonym w wewnętrznej części kamienicy. wysokie sufity dają duże poczucie przestrzeni oraz pozwalają na dodatkową zabudowę w postaci antresol w mieszkaniu.

 

Mieszkanie sprzedawane bez mebli.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl