Luksus z tarasem przy basenie - Nowa Cena Oferta:

Małopolskie, Chełmiec, Krótka 71B/1

Pokaż na mapie

nasza cena
2 700 zł /mc

Pokoi: 3
Łazienek: 1
Sypialni: 2
Garaży: 1
Piętro: Parter
Materiał:
pustak
Rodzaj:
szeregowiec
Rok budowy:
2022
Wykończenia:
do zamieszkania
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
42,00
m2
Pow. użytkowa:
63,79
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2023-03-17


Tylko u nas - Do wynajęcia mieszkanie luksusowo wykończone z tarasem w sąsiedztwie AquaCentrum

 

W mieszkaniu znajdują się:

  1. Otwarty salon
  2. Kuchnia w aneksie ze spiżarnią
  3. łazienka z wanną
  4. 2 pokoje sypialne (w tym jeden z wyjściem na taras)
  5. hol

 

Chcesz rozkoszować się komfortowym mieszkaniem z luksusowymi wykończeniami przy basenie? To dobrze trafiłeś, bo ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Deska barlinecka na podłogach, meble wykonane na specjalne zamówienie z frontami na wysoki połysk. Łazienka w kolorach pozwalających poczuć luksus wraz z listwami led które dodają romantyzmu.

Do tego świetne wyposażenie i to wszystko na parterze, więc nie trzeba dźwigać zakupów wózka lub innych ciężkich rzeczy.

W sąsiedztwie znajdziesz praktycznie wszystko co niezbędne - szkoła, przedszkole, galeria, restauracje, przystanek w odległości do 1 km.

 

Ogrzewanie gazowe: podłogówka

Kaucja w wysokości dwukrotności czynszu najmu.

Media płatne osobno.

 

Zapraszamy do wynajęcia zanim zniknie z rynku.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl