Lokal pod produkcję lub biuro i magazyny Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Nawojowska

Pokaż na mapie

nasza cena
5 500 000 zł

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
2004
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
2 422,90
m2
Pow. użytkowa:
2270
m2
Umiejscowanie:
oddzielny obiekt
Przeznaczenie:
przemysłowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2021-10-14


Tylko w naszym biurze - Do kupienia wyjątkowa nieruchomość budynek biurowy wraz z halą produkcyjną lub magazynową o łącznej powierzchni 2270 m2 usadowiony na 0,5 ha działce.

 

Lokal położony w dzielnicy przemysłowej w Nowym Sączu. Możliwość łatwego przyjęcia TIR'ów i dużych dostaw towaru dzięki rampie lub dużej ilości samochodów na raz ze względu na duży plac blisko zjazdu.

Na działce posadowiony jest 2 kondygnacyjny budynek murowany o powierzchni całkowitej 1094 m2 - parter oraz piętro oraz hala produkcyjno-magazynowa z rampą i dwoma bramami o powierzchni użytkowej 1176 m2.

Budynek Ocieplony 10 cm styropianem, stropy żel-bet. Wysokość pomieszczeń biurowych 3 m, wysokość hali to 5,85 m do kalenicy, okna PCV w pomieszczeniu biurowym na hali świetliki z plexi.

Zaplecze socjalne i sanitariaty na każdym piętrze, dwie łazienki na każde piętro - wyremontowane w 2019r., cała przestrzeń socjalna zaopatrzona w szafki dla pracowników, stoły, ławki oraz zainstalowano umywalki i prysznice w dużych ilościach.

Działka objęta Planem Zagospodarowania przestrzennego - oznaczenie 2.P - § 12.2 strona 9 i 10

link do zapisów planu: TUTAJ

 

Budynki mogą zostać rozbudowane, ponieważ możliwa wysokość zabudowy to 15 m wysokości.

 

Nieruchomość ogrodzona Panelami stalowymi.

 

Ogrzewanie Gazowy i/lub węglowe.

Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, klimatyzacja, telefon, światłowód.

Nieruchomość posiada instalację do monitoringu pod którą można podłączyć kamery.

 

Cena netto.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe, węglowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Zabezpieczenia teren zamknięty,
Dodatkowe witryna, parking, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl