Lokal na parterze z witryną i parkingiem Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Centrum, Żywiecka 10

nasza cena
2 600 zł /mc

Rynek:
wtórny
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
26,00
m2
Pow. użytkowa:
100
m2
Umiejscowanie:
oddzielny obiekt
Przeznaczenie:
usługowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2023-07-14


Tylko u Nas - Do wynajęcia powierzchnia lokalowa około 100 m2 przy ul. Żywieckiej 10 na parterze.

 

W lokalu znajduje się:

  • główna sala z recepcją oraz witryną
  • toaleta dla klientów
  • hol
  • pomieszczenie socjalne
  • toaleta dla pracowników

 

Lokal posiada duże możliwości wystawowe ze względu na dużą witrynę od strony żywieckiej. Hol oraz główną salę wejściową można połączyć w jedno duże pomieszczenie liczące około 75 m2. Do tego znajdziemy również drugie wejście na zaopatrzenie jak również pomieszczenie socjalne i toaletę dla pracowników. Lokal posiada również zejście do piwnicy gdzie znajdziemy 2 nieduże pomieszczenia gospodarcze. Druga toaleta jest przeznaczona dla klientów.

Lokal umiejscowiony w centrum miasta wyposażony w prywatny parking dla klientów (rzadkość przy Ul. Lwowskiej w Nowym Sączu) - około 250 m2 parkingu.

 

Kaucja w wysokości w wysokości dwukrotności czynszu.

Media płatne osobno - rozliczane wg liczników.

Ogrzewanie gazowe.

Lokal posiada odbiory SANEPID.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Zabezpieczenia drzwi / okna antywłamaniowe,
Dodatkowe witryna, parking, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl