Duży apartament na starym mieście Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Stare Miasto, Wałowa 2

Pokaż na mapie

nasza cena
673 820 zł

Pokoi: 4
Łazienek: 1
Sypialni: 3
Piętro: 1
Materiał:
cegła
Rodzaj:
kamienica
Rok budowy:
1905
Wykończenia:
do remontu
Okna:
drewniane
Cena za m2:
7 000,00
m2
Pow. użytkowa:
96,26
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2023-10-20


Na sprzedaż urządzone ekskluzywne mieszkanie M4 na I piętrze o powierzchni użytkowej 96,26 m2 obok rynku.

 

W mieszkaniu znajdują się:

  1. 3 sypialnie,
  2. łazienka z wanną
  3. kuchnia w aneksie
  4. salon
  5. przedpokój

 

Mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w Nowym Sączu, czyli nad koktailbarem na Ul. Wałowej 2. Jeżeli szukasz mieszkania z historią oraz lubisz tętniący życiem deptak i koncerty uliczne, to doskonale się tu odnajdziesz.

Wchodząc do kamienicy już na klatce schodowej czuć klimat tamtych lat a zwłaszcza wychodząc po schodach. Do mieszkania wchodzi się bezpośrednio z klatki schodowej. Wysokie sufity dają duże poczucie przestrzeni oraz pozwalają na dodatkową zabudowę w postaci antresol w mieszkaniu.

Otwierając drzwi wchodzisz do długiego holu, który prowadzi cię do pozostałej części mieszkania. Po lewej stronie jest jeden duży pokój a po prawej reszta apartamentu. Znajduje się tam salon w formie przejściowej, łazienka, aneks kuchenny oraz dwa pokoje sypialne.

Otwarty salon z wysokimi oknami oddaje idealną atmosferę starego miasta. Dzięki balkonowi można codziennie napawać się tą atmosferą. Dwa pokoje sypialne z oknami można dowolnie przerobić.

 

Mieszkanie może być sprzedawane wraz z piwnicą (za dodatkową opłatą)

 

Zapraszamy do oględzin zanim zniknie z ryku!

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.
Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl