Najnowsze propozycje

Agencja nieruchomości w Nowym Sączu i okolicach

Jesteśmy profesjonalnym biurem nieruchomości, które specjalizuje się w pomocy klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości – nasze usługi obejmują poszukiwanie domów, mieszkań, działek oraz lokali handlowych na sprzedaż lub wynajem w Nowym Sączu i całym województwie małopolskim. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy o branży jesteśmy w stanie pomóc klientom w znalezieniu idealnego miejsca dla siebie, ich rodzin lub biznesu.

Nasza firma ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i satysfakcji klientów poprzez weryfikację każdego ogłoszenia, dlatego każda oferta jest starannie oraz rzetelnie sprawdzana. Zespół doradców ds nieruchomości służy profesjonalnym wsparciem, w tym pośrednictwem na każdym etapie procesu poszukiwania nieruchomości zarówno w Nowym Sączu, jak i miejscowościach ościennych. Naszym celem jest znalezienie nieruchomości, która spełni oczekiwania oraz potrzeby klienta, pod względem funkcjonalności, lokalizacji czy budżetu. Dzięki temu współpracujący z nami klienci mogą być pewni, że otrzymają kompleksową i fachową obsługę.

Jesteśmy gotowi pomóc w znalezieniu idealnego miejsca, które spełni wszystkie oczekiwania i stanie się prawdziwym domem lub korzystnym biznesowym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami agentów nieruchomości w Nowym Sączu i miejscowościach ościennych.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

POŚREDNICTWO

POŚREDNICTWO

Firma Eltegro oferuje profesjonalne usługi doradztwa na rynku nieruchomości, obejmujące kupno, sprzedaż i wynajem. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz dostosowujemy się do różnorodnych potrzeb klientów. Nasz zespół ekspertów świadczy kompleksowe doradztwo, analizę rynku, a także pomoc w procesach transakcyjnych z dotychczasowymi właścicielami.

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Celem naszej firmy jest zarówno zabezpieczenie interesów właścicieli, jak i zadowolenie najemców. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, aby zapewnić profesjonalne, zgodne z prawem zarządzanie nieruchomościami. Oferujemy kompleksowe usługi, aby zająć się wszystkimi aspektami związanymi z efektywnym funkcjonowaniem nieruchomości.

FINANSOWANIE

FINANSOWANIE

Zakup nieruchomości prawie zawsze niesie za sobą spore wydatki, dlatego oferujemy naszym klientom pomoc w pozyskaniu niezbędnego finansowania, które umożliwi realizację marzenia o posiadaniu własnego domu lub mieszkania. Nasz zespół pomoże w porównaniu ofert różnych banków i wyjaśni, jakie kroki należy podjąć, aby otrzymać kredyt.

REMONTY

REMONTY

Zakres działalności Eltegro uzupełniają usługi remontowe oraz home staging. Wykonujemy remonty zgodnie z preferencjami klienta, dbając o wysoką jakość i zgodność z normami budowlanymi. Nasza wykwalifikowana grupa remontowa uatrakcyjni nieruchomość, dzięki czemu wartość nieruchomości wzrośnie, a to przyspieszy proces sprzedaży.

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl