3,5 Ha przy Krynicy-Zdrój z pozwoleniem na budowę Oferta:

Małopolskie, Krynica Zdrój

Pokaż na mapie

nasza cena
2 415 000 zł

Cena za m2:
69,00
m2
Działka:
35000
m2
Szerokość działki:
160
m
Okolica:
las
Położenie:
wieś
Typ działki:
rolna
Dojazd:
Nieutwardzony
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej


Tylko w naszym Biurze !!! Do kupienia duża działka z pozwoleniem na budowę o powierzchni prawie 3,5 ha w gminie Mochnaczka Wyżna.

 

Kształt działki: zbliżona do Kwadratu

Przeznaczenie: rolna z Warunkami Zabudowy na stajnię dla Koni.

Powierzchnia działki: 34 712 m2

Wymiary: 162,5 x 231,5

Dojazd do działek drogą asfaltową i nieutwardzoną ostatnie 260 m2

Media: Prąd na działce, Kanalizacja w drodze 265 m2, stacja redukcyjna gazu 215 m od granicy działki, przepompownia wody 150 m od granicy działki.

 

Opis wkrótce !!!

 

Zapraszam do zobaczenia na żywo.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Media woda, prąd, kanalizacja, gaz,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl