O NAS


ELTEGRO to profesjonalne, rzetelne i co najważniejsze skuteczne biuro nieruchomości działające na terenie województwa małopolskiego i śląskiego.

Firma oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie kupna, sprzedaży bądź najmu nieruchomości. ELTEGRO świadczy usługi zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Dodatkowo firma specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.

Nasz doświadczony, kompetentny i godny zaufania agent pomoże Państwu sprawnie przebrnąć przez całą procedurę związaną z zakupem, sprzedażą, najmem każdej nieruchomości.

Wszystkie nieruchomości, które mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie są przez nas skrupulatnie sprawdzone pod względem prawnym. Priorytetowe jest dla nas bowiem bezpieczeństwo każdej transakcji. Każdorazowo dokonujemy oględzin nieruchomości osobiście oraz wykonujemy zdjęcia, które umożliwią naszym klientom wstępne zapoznanie się z przeglądaną ofertą.

Zawsze chętnie i przejrzyście wyjaśnimy Państwu mechanizmy funkcjonowania rynku nieruchomości oraz postaramy się udzielić jak najbardziej obiektywnej opinii na temat nieruchomości, którą są Państwo zainteresowani.

Stawiamy na najwyższy poziom usług, dlatego też jesteśmy otwarci na prowadzenie dialogu z naszymi klientami słuchanie ich sugestii oraz zaspokajanie potrzeb związanych z rynkiem nieruchomości.

W prowadzeniu biznesu kierujemy się przede wszystkim zasadami etyki gwarantując tym samym, że wybór naszej firmy jest najlepszym z możliwych. 

Naszymi partnerami są m. in.:

19414002_GRATKA_LOGO_JPG_1

otodom

Grupa Morizon

Drugim obszarem działalności ELTEGRO są badania wizualne spoin spawalniczych. Firma posiada niezbędne uprawnienia umożliwiające kontrolę spoin na poziomie VT2. Uprawnienia te potwierdzone są wszelkimi niezbędnymi certyfikatami. Naszym ogromnym atutem jest fakt, iż posiadamy najwyższej jakości sprzęt, w tym najnowszej generacji wideoskop, umożliwiający precyzyjne wykonanie badań nawet w trudno dostępnych miejscach. Doświadczenie naszej kadry gwarantuje najwyższy poziom usług. 

Zaufało nam wielu, TY również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

Zawsze chętnie pomożemy ....

Kompleksowość działania to nasza dewiza! Naszym klientom zawsze służymy fachową pomocą. Nie tylko kompetentnie doradzimy jak sprzedać/kupić/wynająć nieruchomość, ale także pomożemy przy doborze odpowiedniej lokalizacji dla potencjalnej inwestycji, s...

Dowiedz się więcej

ELTEGRO.pl

Twój własny agent

Naszemu klientowi oferujemy opiekę i doradztwo profesjonalnego oraz w pełni przeszkolonego Agenta. Agent każdorazowo udzieli Państwu rzetelnej informacji na temat tego jak najkorzystniej sprzedać/kupić bądź wynająć nieruchomość. Wyróżniamy s...

Czytaj dalej

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2021 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl