Rozkładowe M4 dla rodziny Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Przydworcowe

Pokaż na mapie

nasza cena
375 000 zł

Pokoi: 3
Łazienek: 2
Sypialni: 2
Piętro: 4
Materiał:
cegła
Rodzaj:
blok
Rok budowy:
1992
Wykończenia:
do zamieszkania
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
5 681,00
m2
Pow. użytkowa:
66
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2021-10-28


Do kupienia mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 66 m2 na osiedlu Przydworcowe.

 

 W mieszkaniach znajdują się:

  1. wygodny Hol
  2. salon,
  3. kuchnia,
  4. osobne WC,
  5. łazienka,
  6. Dwa Duże pokoje sypialne

 

Jeżeli cenisz swój czas to również docenisz lokalizację tego mieszkania, ponieważ na tej dzielnicy znajdziesz sklep spożywczy, piekarnię, przychodnię, szkołę przedszkole, sklep zoologiczny lub sportowy oraz Mecyje Sądeckie jedną z najlepszych cukierni w Nowym Sączu. A po drodze do domu każdy skusi się na coś słodkiego. To wszystko w zasięgu 400 m od Mieszkania

Mieszkanie na pierwszy rzut oka już wzbudza zainteresowanie dlatego że jest rozkładowe a to znaczy że pomieszczenia są świetnie rozmieszczone w stosunku do praktycznych sytuacji w życiu. Wyobraźmy sobie teraz że mieszka tu rodzina z jednym dzieckiem. Po pierwsze pokoje sypialne są obok siebie więc dziecko w nocy szybko może przyjść do rodziców a ma swój pokój. Łazienka jest rozmieszczona centralnie na środku mieszkania dzięki czemu zarówno w w sytuacjach życia codziennego korzystanie z toalety będzie szybkie i praktyczne. WC umieszczono niedaleko salonu dzięki czemu goście mogą łatwo z niego skorzystać. Dodatkowo WC zostało odrobinę powiększone kosztem holu czego zupełnie się nie odczuwa. Dzięki kuchni umieszczonej zaraz obok salonu można gotować bez przeszkód i podać gotowe dana do stołu w salonie.

Dodatkowym atutem mieszkania jest to że jest na ostatnim piętrze a dzięki temu mamy tylko dwoje sąsiadów oraz codziennie możemy zadbać o kondycję. (robiąc miejsce na ciasteczko z Mecyji :))

 

Remont całkowity kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju w 2019 roku.

Właściciel uzyskał zgodę na zamontowanie balkonu na własny koszt

Wirtualny Spacer dostępny pod przyciskiem "Widok 3D"

 

Właściciele są otwarci na propozycję pozostawienia posiadanych ruchomości w mieszkaniu.

 

Czynsz do spółdzielni to aktualnie 263 zł/miesięcznie na 1 osobę (bez ogrzewania i wody)

Ogrzewanie centralne z MPEC.

Media: Woda, prąd, kanalizacja, gaż oraz światłowód.

 

Zachęcam do obejrzenia na żywo.

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie miejskie,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet, telewizja kablowa,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl