Nowy bliźniak z solidnych materiałów Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Nawojowska

Pokaż na mapie

nasza cena
480 000 zł

Pokoi: 5
Łazienek: 2
Sypialni: 4
Garaży: 1
Rynek:
pierwotny
Materiał:
beton komórkowy
Rodzaj:
bliżniak
Rok budowy:
2020
Dach:
skośny
Pokrycie dachu:
blacha
Poddasze:
użytkowe
Wykończenia:
do wykończenia
Okna:
plastikowe
Pięter:
1 piętro
Pow. użytkowa:
106,77
m2
Działka:
270
m2
Położenie:
miasto
Dojazd:
Utwardzony
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej


Do kupienia ostatni dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w okolicach ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Sączu o powierzchni użytkowej 106,77 m2 - z garażem.

 

Nieruchomość składa się z: 

PARTER: wiatrołap, garaż, salon + klatka schodowa, łazienka, kuchnia 

I PIĘTRO: sypialnia, 3 pokoje, garderoba, łazienka,

 

Wyobraź sobie sytuację po strudzonym dniu w pracy, kiedy wszystko idzie nie tak jak trzeba a ty marzysz, aby ten dzień już się skończył. Wracając z pracy chcesz jak najszybciej przyjechać do domu i odpocząć. Często zdarzają Ci się takie sytuacje? Jeżeli tak to czytaj dalej.

Miejsce na odpoczynek po pracy to jedna z najważniejszych rzeczy umożliwiająca "naładowanie baterii" niezbędnych do sprawnego funkcjonowania.

Przedstawiona w ogłoszeniu nieruchomość położona jest w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji. Przystanek autobusowy znajduje się w zasięgu 200 metrów od domu, a dojazd drogą asfaltową jest możliwy z dwóch stron miasta od ul. Węgierskiej jak również od ul. Nawojowskiej.

Nieruchomość sprzedawana w pełnym stanie deweloperskim, czyli: tynki, wylewki, wszystkie instalacje (wod-kan, CO, gazowa, domofonowa, alarmowa, antenowa), piec do ogrzewania De Dietrich, grzejniki panelowe Purmo (oraz ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazienkach, wiatrołapie), drzwi frontowe, brama garażowa, kostka brukowa oraz ogrodzenie.

Dzięki temu że dom jest sprzedawany w takim stanie można go wykończyć według własnego gustu wzmacniając tym samym poczucie komfortu.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest wspaniałe patio, dzięki któremu można cieszyć się prywatnością oraz świeżym powietrzem nawet podczas deszczowych dni.

Warto wspomnieć również o bardzo wysokiej klasie materiałów budowlanych: ściany zewnętrzne z pustaka PSG z ociepleniem – styropian EPS 70-038 gr. 15 cm. Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego. Stolarka okienna PCV profil VEKA gr. 82 mm,  pakiet 3-szybowy – przenikalność cieplna Uw 0,9 Wm2/K – czyli jednym słowem dom bardzo dobrze wyizolowany, a co za tym idzie nie generujący olbrzymich rachunków za ogrzewanie w sezonie zimowym. Dach pokryty blacho-dachówką.

 

Termin zakończenia inwestycji – Czerwiec 2021 r. 

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY SKARBOWEJ 2%

Deweloper wystawia fakturę VAT.

 

Zapraszam do zobaczenia nieruchomości na żywo - zwłaszcza że stosunek jakości do ceny jest w tym przypadku bardzo dobry.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2021 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl