Nowe mieszkania w Krynicy-Zdrój Oferta:

Małopolskie, Krynica Zdrój

nasza cena
181 600 zł

Pokoi: 1
Łazienek: 1
Sypialni: 1
Garaży: 1
Piętro: 1
Materiał:
pustak
Rodzaj:
apartamentowiec
Rok budowy:
2018
Wykończenia:
do wykończenia
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
5 000,00
m2
Pow. użytkowa:
36,32
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-03-01


Do kupienia nowe mieszkania od 30,35 m2 do 47,65 m2 (można łączyć w przypadku chęci zakupu większego mieszkania) w Krynicy zdrój w centrum miasta.

 

Rozkład kondygnacji

Budynek posiada 4 kondygnacje – od poziomu –1 do 2 piętra. Szczegółowy rozkład nieruchomości prezentuje się następująco:

- kondygnacja -1: Garaż podziemny - 12 stanowisk (w tym jedno dostosowane dla osób niepełnosprawnych), schody, winda, miejsce na odpady.

- kondygnacja 1, 2, 3:  Na każdej kondygnacji 6 mieszkań, winda.

Prezentujemy także szczegółowe dane w zakresie wysokości kondygnacji na poszczególnych piętrach, która wynosi odpowiednio: -1: 320 cm; 0 oraz 1: 335 cm (w świetle); 2: 365 cm (w świetle).

 

Jeżeli chcesz mieszkać w krynicy lub potrzebujesz mieszkania na określone pory roku to zainteresuje cię właśnie ta oferta.

Budynek położony przy głównej drodze Krynicy-Zdroju, co daje bardzo dobrą komunikację zarówno pod względem dojazdu samochodem, jak i skorzystania z transportu publicznego. Korzystne połączenie jest istotną korzyścią pod względem dojazdu dla osób w różnym stanie zdrowia.

Wszystkie kondygnacje wyposażone zostały w instalacje: hydrantową, wentylacji mechanicznej, wod.kan, elektryczną, windową, p.poż. Zastosowane zostało również w obiekcie ogrzewanie gazowe. Do obiektu doprowadzone zostały również wszystkie niezbędne do prowadzenia działalności usługowej media, w tym prąd, kanalizacja czy woda, ale także internet, telefon i gaz.

Toalety oraz hol na wszystkich kondygnacjach wykończone zostały płytkami ceramicznymi, zaś umieszczona w obiekcie winda pomieści sporo osób.

Na terenie budynku zostały zastosowane zaawansowane zabezpieczenia, chroniące właścicieli oraz użytkowników obiektu przed ingerencją włamywaczy oraz innych osób bez uprawnień. Należą do nich przede wszystkim drzwi oraz okna antywłamaniowe czy zamontowany system alarmowy. Ponadto budynek oraz przestrzeń wokół niego jest zabezpieczona instalacją monitoringu.

 

Zachęcam do obejrzenia na żywo.

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet, telewizja kablowa,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl