Mieszkania z wysokim sklepieniem oraz antresolą Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Stare Miasto

Pokaż na mapie

nasza cena
313 335 zł

Pokoi: 2
Łazienek: 1
Sypialni: 1
Piętro: 3
Materiał:
cegła
Rodzaj:
kamienica
Rok budowy:
1900
Wykończenia:
do wykończenia
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
5 500,00
m2
Pow. użytkowa:
56,97
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2021-03-24


Do kupienia 4 apartamenty o powierzchni użytkowej od  40 do 70 m2 na osiedlu Stare Miasto po generalnym remoncie w stanie deweloperskim. metr kwadratowy każdego mieszkania to koszt 5500 zł brutto

 

Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia w innym miejscu niż rynek nowosądecki to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Mieszkanie przy deptaku nowosądeckim na pewno będzie sprawiało radość jeżeli doceniasz brak samochodów oraz jednocześnie chcesz poczuć miejski gwar przechadzających ludzi.

Do kupienia 4 mieszkania w stanie deweloperskim po gruntownym remoncie - wszystko nowe. Można kupić dwa mieszkania obok siebie i złączyć w jedno duże.

Rozkład pomieszczeń widoczny na rzutach nieruchomości - ostatnia fotografia lub osobny plik na stronie.

Mieszkania charakteryzują się wysokim sklepieniem oraz niektóre z nich posiadają dodatkową powierzchnię w postaci antresoli.

 

Zachęcam do obejrzenia na żywo.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet, telewizja kablowa,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2021 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl