Magazyn z socjalem Oferta:

Małopolskie, Wielopole

Pokaż na mapie

nasza cena
4 000 zł

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
2012
Pow. użytkowa:
200
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej


Dostępne od 19.08.2022r

Do wynajęcia hala magazynowa 200 m2 w Wielopolu.

 

Hala umiejscowiona w bardzo atrakcyjnym miejscu niedaleko głównej drogi wylotowej z Nowego Sącza z dostępną bramą wjazdową  oraz dużym placem manewrowym.

Hala ma szerokość 10 m i długości około 20 m. wysokość hali w najwyższym punkcie to 4,5 m.

Na podłodze wylana wylewka przemysłowa odporna na nadmierne obciążenia.

Hala zbudowana z pustaka oraz konstrukcji stalowej

 

Dostępne pomieszczenia biurowe, sanitarne oraz parking.

Podano cenę netto.

Media dostępne tylko w części socjalnej, możliwość zamontowania pomp ciepła jako dodatkowego źródła ogrzewania i klimatyzacji pomieszczeń magazynowych.

 

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl