M4 po Generalnym remoncie Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Przydworcowe

nasza cena
329 000 zł

Pokoi: 3
Łazienek: 1
Sypialni: 2
Piętro: 3
Materiał:
cegła
Rodzaj:
blok
Rok budowy:
1990
Wykończenia:
do zamieszkania
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
4,00
m2
Pow. użytkowa:
66
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-01-03


Do kupienia rozkładowe M3 w dzielnicy Przydworcowe o powierzchni 64,2 m2 (plus piwnica 11 m2) na III piętrze.

 

W mieszkaniu znajdują się:

  1. Hol,
  2. Osobny Salon,
  3. Osobna kuchnia,
  4. łazienka,
  5. Dwa Duże pokoje sypialne
  6. Piwnica o wielkości 11 m2

 

Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Przydworcowe. Jest to idealna lokalizacja dla kogoś kto szuka nieruchomości wokoło której znajdzie wszystko co potrzebne do życia: szkoła, przedszkole, centrum handlowe, dogodny dojazd do każdej części miasta, przychodnie, aptekę oraz szybki dojazd do Plant.

Wchodząc do mieszkania od razu rzucają się w oczy wyraźne kolory na ścianach. Dzięki dobremu rozmieszczeniu pokoi rano można cieszyć się słońcem w kuchni przy kawie oraz zachodem słońca w salonie.

Mieszkanie bardzo przytulne z balkonem francuskim.

 

Remont generalny całego mieszkania w 2016 roku - wymieniono wszystkie instalacje - elektryczną, kanalizacyjną i wodną, nowe meble w zabudowie oraz AGD remont kapitalny łazienki.

Wirtualny Spacer dostępny pod przyciskiem "Widok 3D"

Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem, ponieważ właściciele zostają w dwójkę i przeprowadzają się do mniejszego mieszkania.

 

Czynsz do spółdzielni to aktualnie 600 zł/miesięcznie na 3 osoby (z ogrzewaniem i wodą)

Ogrzewanie centralne z MPEC.

Media: Woda, prąd, kanalizacja, gaz (możliwość podłączenia osobnego pieca gazowego do ogrzewania mieszkania), dostępny światłowód.

 

Zachęcam do obejrzenia na żywo.

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie miejskie,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet, telewizja kablowa,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl