m3 niedaleko hipermarketu M1 Oferta:

Śląskie, Częstochowa, Kiedrzyn

Pokaż na mapie

nasza cena
950 zł /mc

Pokoi: 3
Łazienek: 1
Sypialni: 2
Garaży: 1
Materiał:
cegła
Rodzaj:
blok
Rok budowy:
1960
Wykończenia:
do odświeżenia
Okna:
drewniane
Cena za m2:
18,00
m2
Pow. użytkowa:
52
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2020-07-01


Do Wynajęcia M3 bez mebli o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Kiedrzyn.

 

W skład mieszkania wchodzi:

  • 2 pokoje sypialne,
  • salon,
  • łazienka,
  • osobna kuchnia
  • Piwnica


Mieszkanie umieszczone na parterze w kameralnym bloku (5 mieszkań). Duża przestrzeń ogródka. Teren Ogrodzony. Przyjaźni sąsiedzi. Przystanek Autobusowy przy M1.

Mieszkanie Bez mebli (kuchnia będzie umeblowana - aktualny lokator miał swoją kuchnię). Możliwość wynajęcia Garażu za dodatkową opłatą od 01.08.2020r.


Media Płatne osobo w postaci ryczałtu za osobę za wodę - stawka 10 zł/m3 za wodę i ścieki, Ogrzewanie rozliczanie z metra kwadratowego powierzchni mieszkania - zaliczka na ogrzewanie - 295 zł miesięcznie. Prąd płatny według wskazań liczników.

Kaucja 2000 zł.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Media woda, prąd, kanalizacja,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl