lokal z witryną przy głównej ulicy w Grybowie Oferta:

Małopolskie, Grybów

Pokaż na mapie

nasza cena
1 990 zł /mc

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
1950
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
39,00
m2
Pow. użytkowa:
50
m2
Umiejscowanie:
kamienica
Przeznaczenie:
usługowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-08-01


Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 50 m2 na parterze w Centrum w Grybowie.

 

W lokalu znajduje się:

  1. dwa pomieszczenia, łazienka, miejsce na kącik socjalny, (Stare zdjęcia - lokal został zmodernizowany przez aktualnego najemcę i jest w dużo lepszym standardzie)

 

Lokal umiejscowiony na parterze w widocznym miejscu o dużej przepustowości samochodowej oraz pieszej. Niedaleko znajduje się duże osiedle z 8 blokami 4-kondygnacyjnymi oraz szkoła.

Lokal posiada 3 m wysokości, okna PCV, ogrzewanie piecykiem dwufunkcyjnym. Budynek dobrze zaizolowany ze względu na grube ściany. Możliwość zainstalowania klimatyzacji na własny koszt.

Idealnie nadaje się na punkt handlowy, usługowy lub bar szybkiej obsługi - wcześniejszym najemcą był okulista z salonem optycznym.

 

Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowego pomieszczenia zaraz obok lokalu o powierzchni 25 m2 za dodatkową opłatą 1300 zł z osobną łazienką. (zdjęcia wymienionego lokalu widnieją na końcu)

 

BRAK KAUCJI.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Zabezpieczenia drzwi / okna antywłamaniowe,
Dodatkowe witryna,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl