Lokal w kamicy z dwoma parkingami Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Stare Miasto

Pokaż na mapie

nasza cena
4 000 zł /mc

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
1900
Stan lokalu:
do odświeżenia
Cena za m2:
20,00
m2
Pow. użytkowa:
200
m2
Umiejscowanie:
kamienica
Przeznaczenie:
biurowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-03-10


Do wynajęcia powierzchnia lokalowa od 160 do nawet 550 m2 powierzchni o różnym przeznaczeniu.

 

KONDYGNACJA O: Lokal z witryną 160 m2 - trzy większe pomieszczenia, pokój gospodarczy i dwie toalety - CENA 20 zł/m2 - 3200 zł/miesięcznie;

KONDYGNACJA 1: Lokal biurowy 200 m2 - cztery większe pomieszczenia, pokój gospodarczy i toaleta - CENA 20 zł/m2 - 4000 zł/miesięcznie;

KONDYGNACJA 2: Lokal biurowy 190 m2 - cztery większe pomieszczenia, pokój gospodarczy i toaleta - CENA 20 zł/m2 - 4000 zł/miesięcznie;

 

Siedzisz przed komputerem albo telefonem i Szukasz dużej powierzchni do wynajęcia w Nowym Sączu? Jeżeli TAK to bardzo zainteresuje Cię propozycja tej nieruchomości.

Lokale położone w centrum miasta w Kamienicy.

Lokal posiada sporo możliwości adaptacyjnych pod każdą działalność gospodarczą.

Lokal posiada windę przy jednym z głównych wejść do budynku. Dodatkowo są też 2 osobne wejścia do lokalu np. dla pracowników na parterze aby usprawnić ruch w budynku.

 

Każdy lokal posiada  liczniki osobno - gaz, woda, prąd.

Kaucja w wysokości dwukrotności czynszu.

CO NAJWAŻNIEJSZE - DOSTĘPNE AŻ DWA PARKINGI SAMOCHODOWE.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, telefon, internet,
Dodatkowe witryna, parking, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl