Lokal przy głównej ulicy Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Zawada

Pokaż na mapie

nasza cena
2 100 zł /mc

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
1990
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
14,00
m2
Pow. użytkowa:
150
m2
Umiejscowanie:
oddzielny obiekt
Przeznaczenie:
handlowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-01-02


Do wynajęcia powierzchnia lokalowa około 150 m2 w dzielnicy Zawada z parkingiem i witryną.

 

KONDYGNACJA -1: pomieszczenia magazynowe

KONDYGNACJA  0: - około 70 m2 otwartej przestrzeni lokalu, kuchnia, pomieszczenie biurowe, dwie łazienki, 3 pomieszczenia gospodarcze.

 

Lokal usługowy w pierwszej linii zabudowy widoczny z ulicy. Wcześniej wykorzystywany jako lokal gastronomiczny. Idealnie nadaje się na handel z konieczną powierzchnią wystawową. Można oddzielić lekką zabudową z Karton-Gipsu część biurową oraz socjalną od powierzchni wystawowej. W piwnicy można zorganizować powierzchnię magazynową zwłaszcza że jest dostępne boczne wejście do piwnicy z poziomu terenu.

Jeżeli szukasz niewielkiego lokalu z magazynem i chcesz być widoczny to ta propozycja jest właśnie dla ciebie. Dodatkowym atutem jest możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej obok budynku.

 

Kaucja w wysokości w wysokości dwukrotności czynszu.

Media płatne osobno według liczników

Ogrzewanie gazowe.

Duży parking.

 

Zapraszam na oględziny lokalu

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Zabezpieczenia teren zamknięty,
Dodatkowe witryna, parking, winda, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl