Lokal pod biuro lub usługi Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Barskie, Batalionów Chłopskich 19a

nasza cena
3 900 zł /mc

Rynek:
wtórny
Rok budowy:
2010
Stan lokalu:
gotowy
Cena za m2:
32,00
m2
Pow. użytkowa:
121
m2
Umiejscowanie:
oddzielny obiekt
Przeznaczenie:
biurowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2022-09-01


Oferta na wyłączność - Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni 121 M2 przy ul. Batalionów Chłopskich 19a w Nowym Sączu.

 

W nieruchomości znajduje się

KONDYGNACJA O: Lokal z przeszkleniami 63,5 m2 - jedno duże pomieszczenie 48 m2, pokój gospodarczy, kotłownia i łazienką. Osobne pomieszczenie socjalne.

KONDYGNACJA 1: 3 pomieszczenia: gabinet, pomieszczenie robocze oraz pomieszczenie otwarte przejściowe (całe piętro można dowolnie podzielić według uznania

 

Lokal jest umiejscowiony w drugiej linii zabudowy od Ul. Batalionów Chłopskich i dzięki dużym przeszkleniom jest dobrze doświetlony, konstrukcja słupowa pozwala na dowolne wydzielenie pomieszczeń. Pokój gospodarczy służy aktualnie za szatnię dla pracowników a obok niego znajdziemy kotłownię gdzie można trzymać wszystkie środki czystości. Zaraz obok znajduje się WC. Pomieszczenie socjalne zostało umieszczone osobno i wydzielone w innej części lokalu.

Wchodząc na górę mijamy zamykane pomieszczenie robocze oraz powierzchnię otwartą, która prowadzi do gabinetu.

Lokal wyposażony w 3 klimatyzatory, instalację C.O., wodę, kanalizację oraz strukturę instalacji internetowej do postawienia własnego serwera. Usługi dostarczenia

Meble które widać na zdjęciach mogą zostać na życzenie klienta za dodatkową opłatą.

 

Media rozliczane według liczników

Wymagana kaucja w wysokości 8000 zł.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Zabezpieczenia rolety antywłamaniowe, drzwi / okna antywłamaniowe, teren zamknięty,
Dodatkowe witryna, parking, klimatyzacja, ogrzewanie,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl