Las w Żeleźnikowej Oferta:

Małopolskie, Żeleźnikowa Mała

nasza cena
99 000 zł

Cena za m2:
43,00
m2
Działka:
2300
m2
Okolica:
las
Położenie:
wieś
Typ działki:
leśna
Dojazd:
Asfaltowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej


Do Kupienia działka o powierzchni 2300 m2 w Żeleźnikowej Małej.

 

Kształt działki: zbliżone do Kwadratu

Przeznaczenie: rekreacyjno leśna

wymiary działki:

 

Dojazd do działek drogą asfaltową

Media: Prąd, woda miejska na sąsiednich działkach

 

OPIS WKRÓTCE.

 

Zapraszam do zobaczenia na żywo.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Media woda, prąd,
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2021 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl