Ekskluzywny dom niedaleko Ul. Grunwaldzkiej Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Nawojowska

nasza cena
1 145 000 zł

Pokoi: 5
Łazienek: 2
Sypialni: 4
Garaży: 1
Rynek:
wtórny
Materiał:
pustak
Rodzaj:
dom wolnostojący
Rok budowy:
2005
Dach:
skośny
Pokrycie dachu:
dachówka
Poddasze:
użytkowe
Wykończenia:
do zamieszkania
Okna:
plastikowe
Pięter:
1 piętro
Pow. użytkowa:
182
m2
Działka:
1100
m2
Położenie:
miasto
Dojazd:
Asfaltowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2021-09-22


Do kupienia dom w dzielnicy Nawojowska o powierzchni użytkowej 182 m2

 

Dom wykończony, nie wymagający dodatkowych nakładów finansowych, gotowy do zamieszkania.

Powierzchnia użytkowa domu: 180 m2. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, pokryty dachówką ceramiczną, ocieplony, trzyszybowe okna PVC koloru białego, zamontowana segmentowa brama garażowa, drzwi antywłamaniowe.

Na parterze znajduje się: garaż jednostanowiskowy, kotłownia, kuchnia ze spiżarnią otwarta na jadalnię, salon z kominkiem, pokój gościnny, łazienka z wanną, toaleta, przestronny hol.

Na piętrze: 3 sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze.

Otoczenie wokół domu w pełni zagospodarowane. Wokół kutego ogrodzenia zasadzono tuje. Na posesji znajduje się altana będąca idealnym miejscem do odpoczynku. Podjazd do garażu wybrukowany kostką.

Pieczołowicie dobrane detale, nowoczesny designe, oryginalne dodatki dodają domowi niepowtarzalnego klimatu. Dom polecamy w szczególności osobom ceniącym wygodę i spokój.

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

 

Ogrzewanie gazowe,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, internet,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl