Duży dom dla rodziny wielopokoleniowej Oferta: 11/2/2016/D

Małopolskie, Nowy Sącz, Przetakówka

Pokaż na mapie

nasza cena
790 000 zł

Pokoi: 7
Łazienek: 3
Sypialni: 5
Garaży: 2
Rynek:
wtórny
Materiał:
pustak
Rodzaj:
dom wolnostojący
Rok budowy:
2001
Dach:
skośny
Pokrycie dachu:
dachówka
Poddasze:
użytkowe
Wykończenia:
do zamieszkania
Okna:
drewniane
Pięter:
1 piętro
Pow. użytkowa:
270
m2
Działka:
445
m2
Położenie:
miasto
Dojazd:
Asfaltowy
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2016-11-29


Do sprzedania duży wolnostojący dom dla rodziny wielopokoleniowej. Posiada 5 sypialni oraz 3 łazienki, osobne WC oraz podłużny garaż mieszczący 2 duże samochody.

Na parterze po lewej stronie zaraz od głównego wejścia można znaleźć osobny pokój z przypisaną łazienką, dla osób starszych lub ceniących ciszę i spokój. W drugiej części parteru znajduje się zabudowana kuchnia z barkiem na całej długości, gdzie można zjeść szybki posiłek lub wypić poranną kawę z gazetą w ręku. Następnie znajduje się jadalnia połączona z salonem i wyjściem na taras. Druga łazienka z wanną z masażem oraz wspomniane osobne WC znajdują się zaraz obok salonu. Ostatnim ale niemniej ważnym pomieszczeniem jest pomieszczenie biurowe, gdzie można spokojnie popracować.

Idąc na górę na półpiętrze znajduje się pokój oraz przypisana do niego garderoba znajdująca się naprzeciwko.

Poddasze posiada ostatnią łazienkę (do odświeżenia), 3 obszerne pokoje sypialne (2 posiadają wyjście na balkon od zachodniej strony domu) oraz wyjście na strych.

Dzięki 4,5 arowej działce można latem rozkoszować się grillem na tarasie podczas ciepłych letnich dni. Jest on wykończony elegancką kostką brukową. Dodatkowa przestrzeń może być przeznaczona na piękny ogródek lub aktywne zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu.

Warto również zwrócić uwagę na to czego nie widać gołym okiem - czyli na instalacje sanitarne, grzewcze oraz elektryczne. Ciepła woda ogrzewana jest powietrzną pompą ciepła oraz węglem (właściciel zużywa 3 tony węgla w sezonie na ogrzewanie), dodatkowo praktycznie wszędzie jest ogrzewanie podłogowe, również zasilane powietrzną pompą ciepła. Dodatkowo każdy pokój ma osobny bezpiecznik prądowy.

Dom wart obejrzenia dzięki dobrej lokalizacji na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych oddalony  tylko 1,5 km od rynku sądeckiego.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

Ogrzewanie gazowe, węglowe, pompa ciepła,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2021 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl