Duże M5 w bloku z cegły Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Gorzków

Pokaż na mapie

nasza cena
445 000 zł

Pokoi: 4
Łazienek: 2
Sypialni: 3
Piętro: 3
Materiał:
cegła
Rodzaj:
blok
Rok budowy:
1996
Wykończenia:
do zamieszkania
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
6 071,00
m2
Pow. użytkowa:
73,30
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2021-10-05


Do kupienia mieszkanie M5 o powierzchni użytkowej od  73,30 m2 na osiedlu Gorzków.

 

ZDJĘCIA WKRÓTCE BO WŁAŚCICIEL JEST W TRAKCIE WYPROWADZKI.

 

Jeżeli mieszkasz w Nowym Sączu to doskonale wiesz że Gorzków to jedna z tych dzielnic, które mają wszystko pod nosem a dodatkowo jest tak dobrze skomunikowany z całym miastem że jeżeli czegoś tam nie ma (w co wątpię) to bardzo szybko można to zdobyć. Jeżeli jednak Nie masz tej wiedzy to powiem że jest tam: Hipermarket Auchan, Merkury Market, Hala Gorzkowska, alejki do spacerów, przedszkole, szkoła, fryzjer, kosmetyczka, fitness, siłownia i wiele wiele innych.

W tej lokalizacji znajduje się duże mieszkanie, w którym pomieściła się rodzina 2+4 i jeszcze dwa pieski, więc jest gdzie się podziać. Wchodząc do mieszkania od razu ma się wrażenie że wszystko ma swoje miejsce i każda przestrzeń jest wykorzystana tak aby nic się nie marnowało. W holu znajdziemy szafy narożne z wbudowanymi lustrami w drzwiach a dzięki temu przed wyjściem dwie osoby mogą przeglądać się od stup do głów. Po lewej stronie od wejścia znajduje się salon z balkonem. Ze względu na szafę wnękową, która jest zamontowana wzdłuż całej ściany salon stał się przytulny a i zarazem funkcjonalny. Bardzo ważnym atutem tego mieszkania jest balkon, który może robić za ogród zimowy, ponieważ jest zamontowana dzielona szklana szyba przesuwna z uszczelkami dzięki czemu na balkonie jest bardzo ciepło w najmroźniejsze dni zimy. Przechodząc dalej znajdziemy mały wąski pokój, w którym zmieścili się dwaj chłopcy jednak może on służyć jako garderoba lub pokój biurowy. Następny w kolejce pokój to większa sypialnia, gdzie mieszkały dwie nastoletnie dziewczyny (nie od dziś wiadomo że kobiety potrzebują więcej przestrzeni od mężczyzn ;)). Na wprost wejścia głównego znajdują się dwa pomieszczenia toaletowe - jedno (to mniejsze) to WC z pralnią, jednak śmiało można wstawić tam prysznic zamiast pralki i zrobić dodatkową łazienkę. Drugie pomieszczenie toaletowe to spora łazienka z prysznicem, wanną oraz co rzadko się zdarza z oknem. Następne pomieszczenie z prawej strony od głównego wejścia to główna sypialnia. Obok niej znajduje się osobna kuchnia.

Mieszkanie wykończone w neutralnych i przyjemnych kolorach.

W cenie zakupu zostają wszelkie meble w zabudowie (przytwierdzone na stałe) oraz meble z salonu.

Właściciele są otwarci na propozycję pozostawienia posiadanych ruchomości w mieszkaniu.

 

Czynsz do spółdzielni to aktualnie 977 zł/miesięcznie na 6 osób

Ogrzewanie centralne opomiarowane podzielnikami.

 

Zachęcam do obejrzenia na żywo.

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie miejskie,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl