Apartamenty Browarna - 0% prowizji Oferta:

Małopolskie, Nowy Sącz, Gorzków

nasza cena
349 750 zł

Pokoi: 2
Łazienek: 1
Sypialni: 1
Garaży: 1
Piętro: 1
Materiał:
pustak
Rodzaj:
apartamentowiec
Rok budowy:
2023
Wykończenia:
do wykończenia
Okna:
plastikowe
Cena za m2:
7 884,00
m2
Pow. użytkowa:
44,362
m2
Szukasz finansowana?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dostępne od: 2023-10-31


Do kupienia Wszystkie dostępne mieszkania w apartamentowcu Browarna - powierzchnie od 41,14 m2 nawet do 89.32 m2 oraz penthouse o powierzchni 153,08 m2.

 

Przykładowy rozkład mieszkania:

  1. Wygodny Hol
  2. Jadalnia i salon w otwartej przestrzeni,
  3. Aneks kuchenny,
  4. łazienka,
  5. Główna sypialnia,
  6. balkon

 

Żyjesz szybko? Lubisz mieć wszystko obok siebie albo cenisz doskonałą komunikację? To wszystko znajdziesz w Apartamentach Browarna. A teraz co nieco o tym wyjątkowym apartamentowcu.

Budynek jest wzniesiony w konstrukcji żelbetowej, opartej o słupy nośne wypełnione 25-cm pustakiem ceramicznym. Elewacja zaprojektowana w bardzo nowoczesnym stylu dodaje charakteru całej inwestycji.

Apartamenty Browarna są wyposażone w dużą, nowoczesną windę, dostosowaną do transportu osób niepełnosprawnych.

Wykończenie mieszkań: tynki wewnętrzne, wylewki, stolarka okienna, drzwi wyjściowe, wszystkie instalacje wraz z kaloryferami.

 

Przewidywane zakończenie budowy 10.2023r.

 

Cena: za 1m2: I PIĘTRO 7300 zł netto; II PIĘTRO 7400 zł netto pozostałe 7500 zł netto+ 8% VAT,

Miejsce postojowe: 40000 zł netto za 1 miejsce, Komórka 15000 zł netto

 

Ogrzewanie centralne z MPEC.

Media: Woda, prąd, kanalizacja, gaz oraz światłowód.

 

Jeżeli szukasz finansowania kredytem hipotecznym to jako jedyny w Nowym Sączu posiadam wpis do Komisji Nadzoru Finansowego i od ręki mogę sprawdzić zdolność kredytową w bankach z którymi współpracuję oraz pozyskać ofertę najkorzystniejszą dla klienta. szczegóły na podstronie finansowanie.

 

Biuro Nieruchomości

Eltegro Kamil Wachelka

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Według art. 179b z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)  nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)  najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)  innych niż określone w pkt. 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części. Na tej podstawie biuro pobiera prowizję od transakcji najmu/sprzedaży ustalaną indywidualnie.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), Informuję, że w związku z reakcją na niniejsze ogłoszenie kupna/sprzedaży nieruchomości, gromadzimy korespondencję, informację o rozmowach telefonicznych wraz z danymi, które mogą być uznane za dane osobowe. Szczegółowe informacje uzyska Pan/Pani na stronie internetowej biura nieruchomości Eltegro.

Ogrzewanie miejskie,
Media woda, prąd, kanalizacja, gaz, telefon, internet, telewizja kablowa,
Kamil Wachelka

Kamil Wachelka

tel.: 505 193 009

biuro@eltegro.pl

 

Właściciel Biura Nieruchomości Eltegro.

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Przez kilka lat pracował jako analityk finansowy w dużej firmie budowlanej. Jednocześnie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami na rynku częstochowskim. W 2016 roku postanowił założyć własną agencję nieruchomości działającą w Małopolsce i na Śląsku.

 

sprawdź oferty Czytaj dalej
Propozycja dla ciebie

Chcesz sprzedać swoja nieruchomość? Napisz do nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 dla Eltegro.pl
Projekt i wykonanie Desineo.pl